FK Ostrov - FK METEOR PRAHA VIII 0:0

06.08.2021 | FK Ostrov

V prvním mistrovském utkání po bojovném výkonu bereme 1 bod. Hosté měli více šancí ale po výborném výkonu brankáře Sütta jsme udrželi čisté konto.

FK Ostrov vstoupil do nové divizní sezony remízou se silným FK Meteor PRAHA VIII. V utkání se diváci branky nedočkali, a to ani přesto, že celek z Prahy hrál od 78. minuty proti deseti, jelikož Jakub Janda vyfasoval červenou kartu. Domácí se ubránili a vybojovali cenný bod.

Michal Kobera, FK Ostrov: „Vzhledem k průběhu bych řekl, že je pro nás bod velmi cenný. Soupeř měl první poločas tak tři stoprocentní šance, ve kterých nás podržel náš gólman. My jsme spíše nakopávali na naše útočníky, navíc jsme neměli odražené míče. Když jsme se dostali kombinačně k soupeřově vápnu, tak nás zlobila finální přihrávka. Druhá půle byla dá se říct stejná s tím, že nás soupeř po naší červené kartě ještě víc zatlačil. I když nám to nešlo moc herně, tak bych nás chtěl pochválit za bojovnost. Nevypustili jsme jediný souboj."

zdroj foto + text: https://www.facebook.com/KVfotbal

FK Ostrov vs. SK Český Brod už v sobotu 26.10.

Nezmeškejte další domácí zápas. V sobotu se utkáme s SK Český Brod. Začínáme už ve 14:30.

Měsíc náborů 2024

Na hřišti FK Ostrov proběhl v říjnu "Měsíc náborů 2024".

FK Ostrov vs. SK Slaný už v sobotu 12.10.

Přijďte nám zase fandit! V sobotu 12. října odehrajeme doma zápas s SK Slaný. Začínáme už od 16 hodin.

V sobotu 28.9. se utkáme se sokolovským Baníkem

V sobotu 21.9. hrajeme doma už od 16:30

Začátkem září přivítáme na domácím hřišti Mariánské Lázně

Přijďte nás podpořit v nové sezóně!

Den plný fotbalu - 15. ročník se koná v sobotu 22. června

V sobotu 1.6. přivítáme mužstvo FC Chomutov

SK Slaný přivítáme na domácím hřišti 18.5.