FK Ostrov - FK METEOR PRAHA VIII 0:0

06.08.2021 | FK Ostrov

V prvním mistrovském utkání po bojovném výkonu bereme 1 bod. Hosté měli více šancí ale po výborném výkonu brankáře Sütta jsme udrželi čisté konto.

FK Ostrov vstoupil do nové divizní sezony remízou se silným FK Meteor PRAHA VIII. V utkání se diváci branky nedočkali, a to ani přesto, že celek z Prahy hrál od 78. minuty proti deseti, jelikož Jakub Janda vyfasoval červenou kartu. Domácí se ubránili a vybojovali cenný bod.

Michal Kobera, FK Ostrov: „Vzhledem k průběhu bych řekl, že je pro nás bod velmi cenný. Soupeř měl první poločas tak tři stoprocentní šance, ve kterých nás podržel náš gólman. My jsme spíše nakopávali na naše útočníky, navíc jsme neměli odražené míče. Když jsme se dostali kombinačně k soupeřově vápnu, tak nás zlobila finální přihrávka. Druhá půle byla dá se říct stejná s tím, že nás soupeř po naší červené kartě ještě víc zatlačil. I když nám to nešlo moc herně, tak bych nás chtěl pochválit za bojovnost. Nevypustili jsme jediný souboj."

zdroj foto + text: https://www.facebook.com/KVfotbal