Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FK Ostrov - FK METEOR PRAHA VIII 0:0

06.08.2021 | FK Ostrov

V prvním mistrovském utkání po bojovném výkonu bereme 1 bod. Hosté měli více šancí ale po výborném výkonu brankáře Sütta jsme udrželi čisté konto.

FK Ostrov vstoupil do nové divizní sezony remízou se silným FK Meteor PRAHA VIII. V utkání se diváci branky nedočkali, a to ani přesto, že celek z Prahy hrál od 78. minuty proti deseti, jelikož Jakub Janda vyfasoval červenou kartu. Domácí se ubránili a vybojovali cenný bod.

Michal Kobera, FK Ostrov: „Vzhledem k průběhu bych řekl, že je pro nás bod velmi cenný. Soupeř měl první poločas tak tři stoprocentní šance, ve kterých nás podržel náš gólman. My jsme spíše nakopávali na naše útočníky, navíc jsme neměli odražené míče. Když jsme se dostali kombinačně k soupeřově vápnu, tak nás zlobila finální přihrávka. Druhá půle byla dá se říct stejná s tím, že nás soupeř po naší červené kartě ještě víc zatlačil. I když nám to nešlo moc herně, tak bych nás chtěl pochválit za bojovnost. Nevypustili jsme jediný souboj."

zdroj foto + text: https://www.facebook.com/KVfotbal

Příští domácí zápas odehrajeme s Novou Rolí 22.10.

Přijďte nás podpořit na příští domácí zápas, který odehrajeme s týmem FK Nová Role v sobotu 22. října od 15 hodin.

Přijďte nám fandit v sobotu 8. října od 16:00

Přijďte nás podpořit na další zápas, který odehrajeme na domácím hřišti už v sobotu 8. 10. od 16 hodin.

Další domácí zápas proběhne v sobotu 24.9.

Přijďte nám fandit v sobotu 24.9. od 16:30 na domácí hřiště.

Zveme vás na zápas 10.9. od 17:00

EFKÁČKO k utkání KP KV 10. 9. 2022