Starší žáci vítězem krajského přeboru

31.05.2019 | FK Ostrov

Starší žáci si již s předstihem zajistili prvenství v soutěži krajského přeboru starších žáků v sezoně 2018/19.

O tento úspěch se postaral tým ve složení: Do Viet Tomáš, Hromádka Jiří, Fabry Denis, Ha Duj Anh, Ježek Tomáš, Šťástka Pavel, Berky Jan, Kodajek Martin, Michálek Jan, Vlach Jakub, Lešťán Radek, Pohlodek Daniel, Černý Martin, Čerepeš Daniel, Havel Jiří, Skreptáč Tobias, Baszczynski Dominik a Langmaier Šimon.

Všem patří velké poděkování a uznání.