Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci vítězem krajského přeboru

31.05.2019 | FK Ostrov

Starší žáci si již s předstihem zajistili prvenství v soutěži krajského přeboru starších žáků v sezoně 2018/19.

O tento úspěch se postaral tým ve složení: Do Viet Tomáš, Hromádka Jiří, Fabry Denis, Ha Duj Anh, Ježek Tomáš, Šťástka Pavel, Berky Jan, Kodajek Martin, Michálek Jan, Vlach Jakub, Lešťán Radek, Pohlodek Daniel, Černý Martin, Čerepeš Daniel, Havel Jiří, Skreptáč Tobias, Baszczynski Dominik a Langmaier Šimon.

Všem patří velké poděkování a uznání.

Příští domácí zápas odehrajeme s Novou Rolí 22.10.

Přijďte nás podpořit na příští domácí zápas, který odehrajeme s týmem FK Nová Role v sobotu 22. října od 15 hodin.

Přijďte nám fandit v sobotu 8. října od 16:00

Přijďte nás podpořit na další zápas, který odehrajeme na domácím hřišti už v sobotu 8. 10. od 16 hodin.

Další domácí zápas proběhne v sobotu 24.9.

Přijďte nám fandit v sobotu 24.9. od 16:30 na domácí hřiště.

Zveme vás na zápas 10.9. od 17:00

EFKÁČKO k utkání KP KV 10. 9. 2022