Tři body doma po duelu se Slaným a výhře 2:1

20.08.2021 | FK Ostrov

FK Ostrov – SK Slaný 2:1 (1:0)
  • Diváci: 164
  • Sestava FK Ostrov: Süttö – Toth, Liška, Sýkora (67. Vondráček), Janda – Kostka (73. Rašman), Machek, Hackl, Vrba – Matoušek, Zedníček (71. Hron)
  • Branky: 29. Vrba Jakub, 69. Matoušek Martin – 56. Matoušek Jan

„Musím všechny hráče, co do utkání nastoupili, pochválit,“ narážel na úvod trenér Ostrova Jindřich Hefner na tropické počasí, které během duelu panovalo.

I přes nevyzpytatelné počasí se odehrál duel ve vysokém tempu. „Určitě to bylo pro všechny náročné,“ přiznává. Ostrov do utkání vstoupil aktivně a vytěžil z toho několik slibných gólových příležitostí.

„V prvním poločase jsme byli nebezpečnějším týmem. Bylo vidět, že kluci chtějí zápas urvat, ale bohužel jsme nedokázali proměnit vyložené šance,“ naráží na neproměněné šance mladíka Jaroslava Zedníčka.

Toho nakonec zastoupil brankově v prvním poločase parádní trefou Jakub Vrba.

„Fantastická trefa,“ chválil si Hefner fotbalovou lahůdku, kterou Vrba v souboji se Slaným servíroval. „Už v přípravě se to dvakrát Kubovi povedlo,“ připomíná další trefy ostrovského záložníka.

„Přesto jsme s prvním poločasem zklamaní, jelikož kdybychom ho vyhráli 2:0 či 3:0, určitě se nikdo nedivil,“ přidává k prvnímu dějství Hefner.

Po změně stran pak prokázal svou sílu i Slaný, který několikrát Ostrov pořádně pozlobil a navíc dokázal vyrovnat.

„Do druhého poločasu jsme vstoupili bázlivě a soupeř nás lehce zatlačil,dařilo se mu kombinačně a nám to dělalo problémy,“ přiznává.

„Několikrát nás podržel fantastickými zákroky brankář Michal Süttö,“ připomíná důležité momenty duelu.

I přesto Ostrov musel lovit balon ze své branky, když se o vyrovnání zasloužil Jan Maroušek.

„I přes inkasovanou branku kluci neztratili nic na bojovnosti a odhodlání zápas zlomit ve svůj prospěch,“ upozorňuje kouč Ostrova.

• zdroj: https://karlovarsky.denik.cz/fotbal-divize/fotogalerie-ostrov-slavil-prvni-divizni-vyhru-vyslapl-si-na-favorizovany-slany-2.html
  • fot

Přijďte nám fandit v sobotu 8. října od 16:00

Přijďte nás podpořit na další zápas, který odehrajeme na domácím hřišti už v sobotu 8. 10. od 16 hodin.

Další domácí zápas proběhne v sobotu 24.9.

Přijďte nám fandit v sobotu 24.9. od 16:30 na domácí hřiště.

Zveme vás na zápas 10.9. od 17:00

Přijďte nám fandit na další domácí zápas, který odehrajeme už v sobotu 10.9. od 17 hodin.

EFKÁČKO k utkání KP KV 10. 9. 2022

Zveme vás na první zápas 27.8. od 17:00