FK Ostrov versus SK SLAVIA PRAHA!

25.03.2019 | FK Ostrov

Zítra se spoustě z nás splní dětský sen a zahraje se proti lídrovi FORTUNA LIGY týmu SK Slavia Praha!

V loňském roce jsme vyhráli soutěž mužstev z celé ČR v rámci akce společnosti GAMBRINUS – Kopeme za fotbal.

Velké poděkování tímto patří iniciátorovi myšlenky akce se zúčastnit Michalu Dvořákovi, který se staral o splnění podmínek akce a administraci akce.

Odměnou nám je již zmíněný zápas proti A týmu Slavie Praha a prohlídka stadionu v Edenu.

Utkání se bude hrát od 16:00 na Strahově na stadionu Evžena Rošiského.

Přesto, že je reprezentační pauza, měli by nastoupit hráči jako Bořil, Hušbauer, Van Buren nebo trenér Trpišovský. Jsme velmi rádi, že se zápas přes nabitý program Slavie uskuteční a budeme generálkou před zápasem s Chelsea :-).