Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj Spořice 9.12.2018 ročník 2006

10.12.2018 | Pavel Šťástka

Dne 9.12.2018 jsme se zúčastnili halového turnaje pro ročník 2006 a mladší.

• Do turnaje jsme po dlouhé době vstoupili vítězně a to proti Hvězdě Cheb výsledkem 2:0.
  • Druhý zápas jsme ztratili někde v šatně pohyb a bojovnost a na hřišti jsme je nedokázali nalézt a prohráli jsme s FŠ Litvínov 1:3.
  • Další zápas jsme odehráli s úplným přehledem a kluci hráli tak jak je známe a porazili Junior Teplice A 8:0.
  • Pak jsme měli 3 zápasy pauzu a to se stalo osudným, jelikož si kluci dali oběd a po obědě v zápase proti Junioru Teplice B to bylo znát, bylo to bez pohybu a bojovnosti a zaslouženě jsme prohráli 2:4.
  • Trochu jsme si to pak v kabině vyjasnili a zbytek turnaje odehráli kluci v pohodě a s jasnou převahou a to s Mostem 4:1 a poslední zápas, který rozhodoval o konečném umístění, kluci smetli Jirkov- Ervěnice 5:1.
  • Všichni hráči v poli si dali gól a skóre jsme měli 22:9, což není úplně špatné… :-) :-)
  • Nejlepším brankářem byl vyhlášen Kapsa Václav.
  • Nakonec z toho bylo 2. místo díky menšímu počtu vstřelených branek než vítěz turnaje Most.
Byla to naše poslední letošní akce a tak jsme se důstojně rozloučili s podzimní sezónou.

Díky
Pavel Šťástka

Příští domácí zápas odehrajeme s Novou Rolí 22.10.

Přijďte nás podpořit na příští domácí zápas, který odehrajeme s týmem FK Nová Role v sobotu 22. října od 15 hodin.

Přijďte nám fandit v sobotu 8. října od 16:00

Přijďte nás podpořit na další zápas, který odehrajeme na domácím hřišti už v sobotu 8. 10. od 16 hodin.

Další domácí zápas proběhne v sobotu 24.9.

Přijďte nám fandit v sobotu 24.9. od 16:30 na domácí hřiště.

Zveme vás na zápas 10.9. od 17:00

EFKÁČKO k utkání KP KV 10. 9. 2022