Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Poslední domácí zápas sezóny: FK OSTROV - KRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ 7:1 (5:0)

12.06.2018 | FK Ostrov

V sobotu hrál Ostrov poslední domácí utkání proti Královskému Poříčí. Ostrov potvrdil vítězstvím domácí neporazitelnost. Třináct domácích utkání = třináct výher = 39 bodů = skvělá bilance.

Sestava: Sutto M.- Klaus, Tolar, Vondráček, Liška - Vrba Jakub, Kobera, Pachta, Dušek - Nýber, Bahleda
Střídali: Matoušek, Diviš, Toth, Tomáň, Horváth J., Šípek

1. poločas
  • 5. min. Tomáš Bahleda se uvolnil a z 20 m přesnou střelou k tyči otevřel skóre 1:0.
  • 13. min. Tresný kop z levé strany zahrával Bahleda - brankář vyrazil před sebe - následná dorážka mimo branku - veliká šance.
  • 17. min. Rychlá akce: Kobera našel nabíhajícího Vrbu který centrem našel Bahledu. Tomáš sám před brankou nastřelil brankáře - 100% šance.
  • 31. min. Střela  Jindry Pachty - brankář střelu neviděl 2:0.
  • 34. min. Veliká šance Ondry Nýbera - sám před brankářem, kterého nedokázal překonat.
  • 37. min. Rychlá přímočará akce - Michal Kobera krásně našel nabíhajícího Ondru Nýbera, který z malého vápna prostřelil brankáře 3:0.
  • 41. min. Opět střela Tomáše Bahledy z 16 m - od břevna do branky 4:0.
  • 43. min. Narážečky na jeden dotek až do prázdné branky - hattrick Tomáše Bahledy 5:0.
  • V prvním poločase bylo o utkání rozhodnuto, Ostrov bavil diváky nápaditou hrou.

2. poločas
  • 56. min. Honza Liška 6:0
  • 67. min. Ondra Nýber 7:0
  • 85. min. Soupeř snížil na konečných 7:1.

Trenér Ivan Filip
Chtěli jsme se opět prezentovat v domácím prostředí  kombinační hrou což se nám především v prvém poločase dařilo. Jsem rád že jsme poslední domácí utkání zvládli a mohli si užít závěrečné oslavy i s fanoušky. Fotbalové odpoledne a následný večer se povedl. Děkuji všem hráčům za přístup ke každému utkání a fanouškům za podporu.

Příští domácí zápas odehrajeme s Novou Rolí 22.10.

Přijďte nás podpořit na příští domácí zápas, který odehrajeme s týmem FK Nová Role v sobotu 22. října od 15 hodin.

Přijďte nám fandit v sobotu 8. října od 16:00

Přijďte nás podpořit na další zápas, který odehrajeme na domácím hřišti už v sobotu 8. 10. od 16 hodin.

Další domácí zápas proběhne v sobotu 24.9.

Přijďte nám fandit v sobotu 24.9. od 16:30 na domácí hřiště.

Zveme vás na zápas 10.9. od 17:00

EFKÁČKO k utkání KP KV 10. 9. 2022