Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Poslední domácí zápas sezóny: FK OSTROV - KRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ 7:1 (5:0)

12.06.2018 | FK Ostrov

V sobotu hrál Ostrov poslední domácí utkání proti Královskému Poříčí. Ostrov potvrdil vítězstvím domácí neporazitelnost. Třináct domácích utkání = třináct výher = 39 bodů = skvělá bilance.

Sestava: Sutto M.- Klaus, Tolar, Vondráček, Liška - Vrba Jakub, Kobera, Pachta, Dušek - Nýber, Bahleda
Střídali: Matoušek, Diviš, Toth, Tomáň, Horváth J., Šípek

1. poločas
  • 5. min. Tomáš Bahleda se uvolnil a z 20 m přesnou střelou k tyči otevřel skóre 1:0.
  • 13. min. Tresný kop z levé strany zahrával Bahleda - brankář vyrazil před sebe - následná dorážka mimo branku - veliká šance.
  • 17. min. Rychlá akce: Kobera našel nabíhajícího Vrbu který centrem našel Bahledu. Tomáš sám před brankou nastřelil brankáře - 100% šance.
  • 31. min. Střela  Jindry Pachty - brankář střelu neviděl 2:0.
  • 34. min. Veliká šance Ondry Nýbera - sám před brankářem, kterého nedokázal překonat.
  • 37. min. Rychlá přímočará akce - Michal Kobera krásně našel nabíhajícího Ondru Nýbera, který z malého vápna prostřelil brankáře 3:0.
  • 41. min. Opět střela Tomáše Bahledy z 16 m - od břevna do branky 4:0.
  • 43. min. Narážečky na jeden dotek až do prázdné branky - hattrick Tomáše Bahledy 5:0.
  • V prvním poločase bylo o utkání rozhodnuto, Ostrov bavil diváky nápaditou hrou.

2. poločas
  • 56. min. Honza Liška 6:0
  • 67. min. Ondra Nýber 7:0
  • 85. min. Soupeř snížil na konečných 7:1.

Trenér Ivan Filip
Chtěli jsme se opět prezentovat v domácím prostředí  kombinační hrou což se nám především v prvém poločase dařilo. Jsem rád že jsme poslední domácí utkání zvládli a mohli si užít závěrečné oslavy i s fanoušky. Fotbalové odpoledne a následný večer se povedl. Děkuji všem hráčům za přístup ke každému utkání a fanouškům za podporu.

Aktuální články
FK Ostrov - SK Aritma Praha v sobotu 11. září od 16:00

V sobotu přijede do Ostrova Aritma Praha. V případě vítězství se na soupeře bodově dotáhneme. Každý bod je pro nás nyní důležitý....

Přihlašování dětí do FK Ostrov probíhá celé září!

Pokud jste nestihli nábor, který se konal 6. září, nic se neděje. Děti lze přihlásit do konce září. Těšíme se na...