Krajský přebor starších žáků: Františkovy Lázně - FK Ostrov 2:5 (2:2)

23.05.2018 | FK Ostrov

V neděli 20. 5. 2018 jsme zajížděli k dalšímu utkání do Františkových Lázní. Po malých komplikacích s dopravou (autobus se v K.Varech porouchal) jsme nakonec k utkání dorazili na poslední chvíli. My jsme hráli až jako druzí, takže nás časová ztráta, na rozdíl od mladších žáků, tolik nebolela.

Po nevydařeném utkání před týdnem, nastoupili kluci do zápasu nažhaveni a s odhodláním napravit předchozí výpadek. Nezamávalo s nimi ani to, že jsme již ve třetí minutě prohrávali z nařízené penalty, když se o pár minut později prosadil svou dravostí Šimon Bílek a vyrovnal. O chvíli později jsme dostali výhodu pokutového kopu i my a "Gábi" si s ním s přehledem poradil. Soupeři se podařilo ještě do poločasu dotáhnout brejk a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 2:2.

Na rozdíl od první půle se v té druhé začalo na hřišti více jiskřit a tvrdších soubojů začalo přibývat. Jeden takový odnesl i Šimon Bílek před koncem utkání, když mu po něm zapadl jazyk a museli jsme přivolat i záchranku. Naštěstí vše dobře  dopadlo, je v pořádku a zdráv a to je určitě důležitější, než konečná výhra. Tu si kluci třemi brankami v druhém poločase zaslouženě vybojovali a naparavili tak své předešlé zaváhání.