Utkání BU NOVÉ SEDLO - FK OSTROV 2:9 (1:4)

21.05.2018 | FK Ostrov

V sobotu se zajíždělo do Nového Sedla kde Ostrov čekalo opět jako v Citicích hřiště menších rozměrů.Tentokrát ale hrací plocha byla kvalitní,dal se hrát kombinační fotbal,což Ostrovu vyhovuje a na hře to bylo znát.Ostrov opět potvrdil vysoukou výhrou že v soutěži dominuje.

Sestava: Sütto M. - Klaus, Vondráček, Tolar, Liška - Vrba Jakub, Kobera, Matoušek, Dušek - Nýber, Bahleda
Střídali: Pachta, Diviš, Horváth J.

1. poločas
Ostrov ihned od první minuty na hřišti dominoval. Hráči z Nového Sedla měli problémy s rychlými ostrovskými hráči.
  • 5. min. - Veliká šance Nýbera - stál sám před brankářem. Ddorážku ale brankář z Nového Sedla chytil.
  • 8. min. - Rohový kop zahrával  Kobera do malého vápna. Míč se odrazil na velké vápno, kde Dušek prostřelil skrumáž hráčů a otevřel skóre 0:1.
  • 19. min. - Ukázková akce po ose Kobera - Matoušek - Vrba kde nakonec dorážel volný Bahleda 0:2.
  • 21. min. - Krásná střela Petra Klause z 20 m - orazítkoval břevno.
  • 22. min. - Dlouhý balón na nabíhajícího Jakuba Vrbu, který obešel brankáře - 0:3.
  • 26. min. - Brejková situace - Michal Kobera zatáhl míč až do velkého vápna a krásně našel přesnou přihrávkou nabíhajícího Tomáše Bahledu 0:4.
  • Ostrov předváděl fotbal plný pohybu, rychlé přímočaré akce se střídaly. Hráči z Nového Sedla byli pod neustálým tlakem.
  • 34. min - Ojedinělá příležitost Nového Sedla, kterou jim nabídl špatnou rozehrávkou Michal Sütto a soupeř toho dokázal využít 1:4.
  • 44. min - Zbyněk Vondráček centrovaným míčem našel zcela volného Tomáše Bahledu. Tomáš sám před brankou hlavou přestřelil bránu.

2. poločas
  • 46. min. - Soupeř špatně rozehrál. Ondra Nýber běžel sám na bránu, do tandemu se připojil Tomáš Bahleda. Ondra přihrál volnému Tomášovi a ten už se nemílil. Vstřelil svoji třetí branku 1:5.
  • 59. min. - Michal Kobera technicky přehodil brankáře 1:6.
  • Nad hřištěm se objevila lokání bouřka, silný déšť  byl velice nepříjemný. O utkání bylo už rozhodnuto, každý se těšil už do kabin.
  • 68. min. - Soupeř snížil na 2:6.
  • 76. min. - Hezká přímočará akce na jeden dotek - Martin Matoušek prostřelil brankáře 2:7.
  • 79. min. - Střídající Jakub Diviš zvyšoval už na 2:8.
  • 86. min - Symbolické zakončení zápasu penaltou - brankář Michal Sütto se nemýlil a uzavřel skóre na 2:9.

Trenér Ivan Filip
V sobotu ve stejný čas hrál náš dorost, B mužstvo i A mužstvo, takže jsme do Nového Sedla odjížděli s 12 hráči + zraněný Diviš a Jula Horváth, kteří byli alespoň připraveni na pár minut, kdyby se něco stalo. Z tohoto pohledu to nebylo jednoduché utkání. Bál jsem se, aby se někdo nezranil. Ještě k tomu nepřálo počasí, déšť byl v druhém poločase hodně vydatný. Nakonec jsme utkání zvládli. Jsem spokojen s předvedenou hrou. Celé mužstvo hrálo aktivně, soupeř neměl šanci.

Tímto vítězstvím jsme potvrdili postup do divizní soutěže. Byl to náš společný cíl, který jsme si splnili už čtyři kola před koncem soutěže, takže obrovská spokojenost.