Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Cenné vítězství: DDM STARÁ ROLE - FK OSTROV 1-2 (1-0)

24.04.2018 | FK Ostrov

V sobotu dopoledne Ostrov zajížděl na horkou půdu do Staré Role, kde se hrála vždy vyrovnaná utkání a to se také potvrdilo. Stará Role z posledních čtyř utkání tři vyhrála. Kvalitu už prokázala na zimním turnaji v Ostrově, který vyhrála.

Sestava: Sutto M. - Rašman, Tolar, Vondráček, Liška - Vrba Jakub, Klaus, Kobera, Horváth D. - Nýber, Diviš
Střídali: Dušek, Pachta, Toth, Richtárech

Ostrov chtěl potvrdit vítězstvím dominanci v soutěži. Utkání z obou stran bylo kvalitní, důrazné.

1. poločas

 • 12. min. Pěkné uvolnění ve vápně Ondry Nýbera, následovala střela kterou brankář Staré Role se štěstím vyrazil.
 • 24.min. Závar v malém vápně soupeře - Ostrov nedokázal protlačit míč do branky.
 • 34. min. Jakub Diviš sám před brankářem, míč se dostal k Nýberovi, který měl celou branku pro sebe. Přestřelil branku, veliká 100% šance.
 • Ostrov měl neustálou převahu, soupeř měl ale zkušenou obranu, která dokázala eliminovat ostrovské útoky. Ostrov nevyužil tři 100% šance. A jak se říká nedáš, dostaneš.
 • 37. min. Chyba obranné fáze celého mužstva, ostrovští hráči nedokázali odstavit od míče útočícího hráče, který obešel dva ostrovské hráče a přesným centrem našel spoluhráče, který hlavou otevřel skore 1:0. Nedůslednost se nevyplácí.

2. poločas

 • Do druhého poločasu Ostrov vstoupil aktivně ,chtěl otočit výsledek ve svůj prospěch.
 • 48. min. Jakub Vrba od poloviny hřiště svojí rychlostí přečíslil soupeře, přihrál volnému Nýberovi, který se tentokrát nemýlil a vyrovnal skóre na 1:1.
 • Ostrov měl nadále převahu soupeři pomalu docházeli síly.
 • 61. min. Z pravé strany přesně odcentroval Martin Rašman na nabíhajícího Honzu Lišku, který hlavou zvyšoval na 1:2.
 • Hráči Staré Role postupem času, jak se blížil konec, vrhli všechny síly do útoku. Byli nebezpeční především ze standardních situací.
 • 88. min. Ostrov se dostával do brejkových situací, kdy mohl rozhodnout - Jakub Dušek nastřelil tyč.,Ostrov si už dokázal výsledek pohlídat a zaslouženě zvítězit.

Trenér Ivan Filip

Utkání se Starou Rolí nejsou vždy jednoduchá. Stará Role má ve svých řadách zkušené hráče. Jsem rád, že konečně jsme hráli utkání, kde nás soupeř svým důrazem a organizovanou hrou potrápil. Utkání jsme mohli rozhodnout už v prvním poločase, kdy jsme si vytvořili tři 100% šance. Nakonec jsme inkasovali po nedůsledném bránění, což se mi moc nelíbilo. Tentokrát jsem cítil z mužstva odhodlání výsledek otočit. Byla znát  vůle po vítězství. V utkání se ukázala kvalita Zbyňka Vondráčka, který organizoval obranu, dokázal mužstvo podržet svojí zkušeností.

 
Aktuální články
Dotace Karlovarského kraje na činnost mládeže FK Ostrov

Fotbalový klub Ostrov, z.s. obdržel od Karlovarského kraje v roce 2021 200.000 Kč na podporu činnosti mládeže FK Ostrov.

 
Nový závlahový systém z dotace Karlovarského kraje

V letošním roce jsme zahájili práce na vybudování závlahového systému na hřišti v Květnové. Tento projekt vzniknul díky dotaci na...

 
13. ročník turnaje "Den plný fotbalu" se bude konat 18. 6. 2022

Vážení sportovní přátelé, Fotbalový klub OSTROV ve spolupráci s MDDM Ostrov a MÚ Ostrov vás zve na 13. ročník turnaje DEN PLNÝ FOTBALU...

 
Další domácí zápas odehraje Áčko už 9.10.
 
Přijďte nám v sobotu 25. 9. od 15:30 fandit!
 
FK Ostrov - SK Aritma Praha v sobotu 11. září od 16:00
 
Přihlašování dětí do FK Ostrov probíhá celé září!
 
Už v pondělí 6. září! Nábor kluků a holek do FK Ostrov
 
Pozvánka na domácí zápas s Březovou 28.8.
 
FK Ostrov “B” 6:2 Kraslice
 
Sledujte nás na FB

Partneři

 
FK Ostrov RSS