Ondrášovka CUP – ostrý start do fotbalové sezony

24.09.2016 | FK Ostrov

Ondrášovka CUP – ostrý start do fotbalové sezony

Během září se postupně naše mládežnická družstva zúčastnily Pohár mládeže FAČR – Ondrášovka CUP.
Turnajů se nakonec zúčastnilo celkem 232 týmů což bylo cca 4.000 hráčů a hráček v různých městech Praha, Příbram, Benešov…

Naše družstva se i přes nešťastný termín turnajů (nerozehranost, začátkem září se začíná trénovat po prázdninách) neztratila a důstojně reprezentovala náš klub.

Poslední turnaj odehrála nejmladší kategorie přípravy – děti narozené v roce 2009 a mladší v Praze na TJ ABC Braník.

Obsazení skupiny bylo velmi kvalitní a měli jsme trochu obavy, jak se s tím naši malí fotbalisté vyrovnají.
Obavy nebyly na místě a mladí překvapili, nasbírali 10 bodů (po výhře 5:0 nad Kladnem, 1:0 nad Mostem, 2:1 nad Sokolovem a remíze 1:1 s Ústím nad Labem) a celkově skončili na pěkném 6.místě.

Konečné pořadí:

• 1. SK Slavia Praha
  • 2. FK Mladá Boleslav, a.s.
  • 3. SC Xaverov Horní Počernice
  • 4. FC Slovan Liberec
  • 5. FK Varnsdorf
  • 6. FK Ostrov
  • 7. FK Ústí nad Labem
  • 8. FK Baník Sokolov a.s.
  • 9. Mostecký fotbalový klub o.p.s.
  • 10. SK Kladno a.s.