Zhodnocení sezóny starších žáků FKO 2018/19

20.06.2019 | Viktor Krmášek

Kádr starších žáků, v právě končící sezóně, tvořili hráči ročníku 2004 a 2005. Celou sezonu považuji za velice úspěšnou. Naši borci se stali vítězem krajského přeboru starších žáků s úctyhodným náskokem 18 bodů před druhou Hvězdou Cheb.

Za 24 zápasů v této soutěži ani jednou v základní hrací době neprohráli a ztratili pouhých 6 bodů ve čtyřech zápasech, které skončily nerozhodně a rozhodovaly se až v pokutových kopech, kdy jsme byli 2x úspěšní a 2x ne. V konečném účtování zisk 66 bodů a skóre 130:21.
Spokojenost byla i s chováním, vystupováním a přístupem hráčů jak k zápasům, tak i k tréninkům. Kluci i přesto moc dobře ví, že je stále na čem pracovat a zůstat s pokorou nohama na zemi, o čemž se přesvědčili v zimním období v přátelácích s kvalitními soupeři.

Rodičům děkuji za podporu a klukům za vzornou reprezentaci našeho klubu a všem přeji
hezké prázdniny.

P.S. Kluci, ještě jednou děkuji za ocenění, kterého se mi od vás na závěr dostalo, udělalo mi opravdu velkou radost a moc si toho vážím.

Viktor Krmášek, trenér

"EFKÁČKO" - bulletin k zápasu 19.9.2020

Ke každému domácímu zápasu pro vás nově připravujeme malý bulletin, ve kterém se dozvíte důležité informace a novinky z FK Ostrov.

Podpořte nás v souboji s Březovou - už v sobotu 19.9.

Už tuto sobotu 19.9. od 16 hodin odehrajeme další domácí utkání s FK Olympie Březová. Přijďte fandit!

Rozpis tréninků FK Ostrov PODZIM 2020

Rozpis zápasů FK Ostrov PODZIM 2020

Přijďte nás podpořit 5. září na domácí zápas s SK Slaný

Hodnocení jarní části 2019-2020 FK Ostrov

Zveme vás na přátelská utkání

PRAVIDLA PRO ORGANIZACI TRÉNINKŮ A CHOVÁNÍ V AREÁLU FK OSTROV od 11. 5.

Blíží se první jarní domácí mistrák!

Máme pro vás seznam jarních přípravných utkání "Mužů A"

Partneři 6
Partneři 3