Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Slovo trenéra Viktora Krmáška k zápasu starších žáků 11.11.2017

16.11.2017 | FK Ostrov

Poslední utkání podzimní části krajského přeboru starších žáků jsme sehráli s týmem Aš, které se hrálo na hřišti v Hranicích. Na těžkém podmáčeném terénu se střetly týmy, které se nacházely v současné době na 2. a 3. místě tabulky.

Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. Do zápasu jsme vstoupili vlažně, byli jsme u všeho pozdě, prohrávali osobní souboje, a když už jsme se k míči dostali, chyběla rychlejší práce s ním, přesnější přihrávka, větší pohyb a důraz. Proto jsme soupeři dovolili dostat se do dvougólového vedení, když jsme si nejprve srazili míč do vlastní branky po jejich rohovém kopu a o chvíli později proměnil soupeř pokutový kop po špatné malé domů a následném faulu brankáře. Po změně stran jsme to naopak byli my, kdo začal diktovat tempo hry, a role se obrátily. Kluci přidali na důrazu, začali lépe a rychleji kombinovat a soupeře přehrávali.

Díky tomu si začali vytvářet i šance a nakonec díky brankám Godži a Bílka dovedli utkání k penaltám. V nich, úplně první, domácí hráč trefil jen tyč, a jelikož zbývajících devět pokusů všichni již neomylně proměnili, vyhráli jsme je v poměru 4:5. Po bídném prvním poločase a zlepšeném výkonu ve druhém jsme nakonec vydolovali dva body.

Aktuální články
Pozvánka na Den plný fotbalu 2018

Ročník 2009, turnaj ve Spořicích 2.12.2017

První prosincovou sobotu se naše mladší přípravka, konkrétně chlapci ročníku 2009, zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje v...

Reprezentace kraje ročníků 2005 na halovém turnaji RFA Plzeň

Dne 26.11.2017 jsme se zúčastnili společně s hráči Slavie K. Vary regionálního halového turnaje v Plzni. Turnaj pořádala RFA...