Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Slovo trenéra Viktora Krmáška k zápasu starších žáků 11.11.2017

16.11.2017 | FK Ostrov

Poslední utkání podzimní části krajského přeboru starších žáků jsme sehráli s týmem Aš, které se hrálo na hřišti v Hranicích. Na těžkém podmáčeném terénu se střetly týmy, které se nacházely v současné době na 2. a 3. místě tabulky.

Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. Do zápasu jsme vstoupili vlažně, byli jsme u všeho pozdě, prohrávali osobní souboje, a když už jsme se k míči dostali, chyběla rychlejší práce s ním, přesnější přihrávka, větší pohyb a důraz. Proto jsme soupeři dovolili dostat se do dvougólového vedení, když jsme si nejprve srazili míč do vlastní branky po jejich rohovém kopu a o chvíli později proměnil soupeř pokutový kop po špatné malé domů a následném faulu brankáře. Po změně stran jsme to naopak byli my, kdo začal diktovat tempo hry, a role se obrátily. Kluci přidali na důrazu, začali lépe a rychleji kombinovat a soupeře přehrávali.

Díky tomu si začali vytvářet i šance a nakonec díky brankám Godži a Bílka dovedli utkání k penaltám. V nich, úplně první, domácí hráč trefil jen tyč, a jelikož zbývajících devět pokusů všichni již neomylně proměnili, vyhráli jsme je v poměru 4:5. Po bídném prvním poločase a zlepšeném výkonu ve druhém jsme nakonec vydolovali dva body.

Aktuální články
V sobotu 6.4. hrajeme další domácí zápas!

FK Ostrov versus SK SLAVIA PRAHA!

Zítra se spoustě z nás splní dětský sen a zahraje se proti lídrovi FORTUNA LIGY týmu SK Slavia Praha!

První domácí zápas letošního roku!

Je to tady, první domácí zápas letošního roku. Přijede Libiš, která je jednu příčku nad námi, a kterou potřebujeme nutně porazit....

1. domácí zápas Áčka po zimní přestávce - těšíme se na naše publikum!