Zhodnocení sezóny starších žáků FKO 2018/19

20.06.2019 | Viktor Krmášek

Kádr starších žáků, v právě končící sezóně, tvořili hráči ročníku 2004 a 2005. Celou sezonu považuji za velice úspěšnou. Naši borci se stali vítězem krajského přeboru starších žáků s úctyhodným náskokem 18 bodů před druhou Hvězdou Cheb.

Za 24 zápasů v této soutěži ani jednou v základní hrací době neprohráli a ztratili pouhých 6 bodů ve čtyřech zápasech, které skončily nerozhodně a rozhodovaly se až v pokutových kopech, kdy jsme byli 2x úspěšní a 2x ne. V konečném účtování zisk 66 bodů a skóre 130:21.
Spokojenost byla i s chováním, vystupováním a přístupem hráčů jak k zápasům, tak i k tréninkům. Kluci i přesto moc dobře ví, že je stále na čem pracovat a zůstat s pokorou nohama na zemi, o čemž se přesvědčili v zimním období v přátelácích s kvalitními soupeři.

Rodičům děkuji za podporu a klukům za vzornou reprezentaci našeho klubu a všem přeji
hezké prázdniny.

P.S. Kluci, ještě jednou děkuji za ocenění, kterého se mi od vás na závěr dostalo, udělalo mi opravdu velkou radost a moc si toho vážím.

Viktor Krmášek, trenér