Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zhodnocení sezóny starších žáků FKO 2018/19

20.06.2019 | Viktor Krmášek

Kádr starších žáků, v právě končící sezóně, tvořili hráči ročníku 2004 a 2005. Celou sezonu považuji za velice úspěšnou. Naši borci se stali vítězem krajského přeboru starších žáků s úctyhodným náskokem 18 bodů před druhou Hvězdou Cheb.

Za 24 zápasů v této soutěži ani jednou v základní hrací době neprohráli a ztratili pouhých 6 bodů ve čtyřech zápasech, které skončily nerozhodně a rozhodovaly se až v pokutových kopech, kdy jsme byli 2x úspěšní a 2x ne. V konečném účtování zisk 66 bodů a skóre 130:21.
Spokojenost byla i s chováním, vystupováním a přístupem hráčů jak k zápasům, tak i k tréninkům. Kluci i přesto moc dobře ví, že je stále na čem pracovat a zůstat s pokorou nohama na zemi, o čemž se přesvědčili v zimním období v přátelácích s kvalitními soupeři.

Rodičům děkuji za podporu a klukům za vzornou reprezentaci našeho klubu a všem přeji
hezké prázdniny.

P.S. Kluci, ještě jednou děkuji za ocenění, kterého se mi od vás na závěr dostalo, udělalo mi opravdu velkou radost a moc si toho vážím.

Viktor Krmášek, trenér

Příští domácí zápas odehrajeme s Novou Rolí 22.10.

Přijďte nás podpořit na příští domácí zápas, který odehrajeme s týmem FK Nová Role v sobotu 22. října od 15 hodin.

Přijďte nám fandit v sobotu 8. října od 16:00

Přijďte nás podpořit na další zápas, který odehrajeme na domácím hřišti už v sobotu 8. 10. od 16 hodin.

Další domácí zápas proběhne v sobotu 24.9.

Přijďte nám fandit v sobotu 24.9. od 16:30 na domácí hřiště.

Zveme vás na zápas 10.9. od 17:00

EFKÁČKO k utkání KP KV 10. 9. 2022