Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

S Liaporem "stavíme" Den plný fotbalu od začátku

21.05.2019 | FK Ostrov

Liapor (Lias Vintířov LSM, k.s.) je jedním z partnerů, který nám pomáhá uskutečnit Den plný fotbalu již od samotného začátku.

Společnost Lias Vintířov, lehký stavební materiál, k. s. vyrábí kompletní sortiment stavebních materiálů pro hrubou stavbu. Základním materiálem pro jejich výrobu je lehké keramické kamenivo Liapor, které nahrazuje běžné přírodní kamenivo. Stavební materiály Liapor tak získávají vlastnosti tohoto keramického materiálu a oproti jiným výrobkům nabízejí řadu výhod. Vše o sortimentu Liapor i společnosti najdete na webu www.liapor.cz.

Děkujeme za dlouhodobou podporu a těšíme se na spolupráci při dalších ročnících.

Příští domácí zápas odehrajeme s Novou Rolí 22.10.

Přijďte nás podpořit na příští domácí zápas, který odehrajeme s týmem FK Nová Role v sobotu 22. října od 15 hodin.

Přijďte nám fandit v sobotu 8. října od 16:00

Přijďte nás podpořit na další zápas, který odehrajeme na domácím hřišti už v sobotu 8. 10. od 16 hodin.

Další domácí zápas proběhne v sobotu 24.9.

Přijďte nám fandit v sobotu 24.9. od 16:30 na domácí hřiště.

Zveme vás na zápas 10.9. od 17:00

EFKÁČKO k utkání KP KV 10. 9. 2022