S Liaporem "stavíme" Den plný fotbalu od začátku

21.05.2019 | FK Ostrov

Liapor (Lias Vintířov LSM, k.s.) je jedním z partnerů, který nám pomáhá uskutečnit Den plný fotbalu již od samotného začátku.

Společnost Lias Vintířov, lehký stavební materiál, k. s. vyrábí kompletní sortiment stavebních materiálů pro hrubou stavbu. Základním materiálem pro jejich výrobu je lehké keramické kamenivo Liapor, které nahrazuje běžné přírodní kamenivo. Stavební materiály Liapor tak získávají vlastnosti tohoto keramického materiálu a oproti jiným výrobkům nabízejí řadu výhod. Vše o sortimentu Liapor i společnosti najdete na webu www.liapor.cz.

Děkujeme za dlouhodobou podporu a těšíme se na spolupráci při dalších ročnících.