Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FK Ostrov ročník 2006 U- 13

27.11.2018 | Šťástka Pavel

Halový turnaj regionálních tréninkových center v Plzni

Dne 25. 11. 2018 jsme se v hale 3 Plzeňské Lokomotivy zúčastnili turnaje U- 13, jako reprezentace Karlovarské regionální akademie. Sokolov měl v ten stejný den ve vedlejší hale 2, turnaj ligových mužstev, K. Vary nikoho neposlali a tak jsme byli požádáni, abychom se ujali reprezentace sami. Tuto možnost jsem po krátké úvaze posoudil jako dobrou věc pro naše kluky, aby si poměřili fotbalové schopnosti, z jinými  týmy než jen z našeho kraje.

Účast: Kapsa V., Zeronik, Eisenkolb, Kožíšek, Jirásek, Čermák, Beran, Lešťan, Fouček

Do turnaje jsme vstoupili s rozpaky a trochu bojácně, jak je naším „dobrým“ zvykem a museli jsme dohánět ztrátu 3:1 a nakonec jsme začali hrát, jak kluci umí a dorovnali na 3:3. Další zápas jsme opět hráli remízu 3:3 a to z důvodu malých chybiček v závěru utkání. Třetí zápas proti výběru ze Sušice jsme odehráli, jak se patří, a celý zápas jsme měli pod kontrolou. Pak přišla zase remíza a čekalo nás utkání proti Tachovsku, do kterého jsme vstoupili s naprostým přehledem a zaslouženě jsme vedli 3:1 a pak, v cca. 10 min. se kluci zasekli, přestali běhat a bojovat, asi si mysleli, že už je vše hotové a na pohodu to dohrají. Tachovsko však využilo našeho výpadku, srovnalo a nakonec vyhrálo 3:4. Poslední zápas proti Viktorce Plzeň jsme odehráli v solidním tempu, ale Plzeň nás nakonec porazila 6:3.

Kluci rozhodně v této konkurenci nepropadli a jediné co jsem jim musel hodně, hodně vytknou, byl zápas s Tachovem. Kdyby to nevypustili, tak by smetli i tu Viktorku, ale to je jen kdyby. Jinak to ve finále nebylo špatné, alespoň jsme zjistili, že i jinde umí hrát fotbal. A musím říct, že se nemáme za co stydět, trochu zlepšíme koncovku a hlavně tu bojovnost v celém zápase…, ale snad to pochopili po mém monologu v šatně, po zápase s Tachovem….

Po turnaji se nic nevyhlašovalo a ani nebyla tabulka. Zahráli jsme si a pak se v klidu rozešli, s ohledem na to, že ve vedlejší hale byl turnaj ligových týmů U-13 a trenéry a skauty se to tam jen hemžilo, a to i u našich zápasů, tak si možná kluků někdo všiml, ale to se uvidí…..

 
Aktuální články
Dotace Karlovarského kraje na činnost mládeže FK Ostrov

Fotbalový klub Ostrov, z.s. obdržel od Karlovarského kraje v roce 2021 200.000 Kč na podporu činnosti mládeže FK Ostrov.

 
Nový závlahový systém z dotace Karlovarského kraje

V letošním roce jsme zahájili práce na vybudování závlahového systému na hřišti v Květnové. Tento projekt vzniknul díky dotaci na...

 
13. ročník turnaje "Den plný fotbalu" se bude konat 18. 6. 2022

Vážení sportovní přátelé, Fotbalový klub OSTROV ve spolupráci s MDDM Ostrov a MÚ Ostrov vás zve na 13. ročník turnaje DEN PLNÝ FOTBALU...

 
Další domácí zápas odehraje Áčko už 9.10.
 
Přijďte nám v sobotu 25. 9. od 15:30 fandit!
 
FK Ostrov - SK Aritma Praha v sobotu 11. září od 16:00
 
Přihlašování dětí do FK Ostrov probíhá celé září!
 
Už v pondělí 6. září! Nábor kluků a holek do FK Ostrov
 
Pozvánka na domácí zápas s Březovou 28.8.
 
FK Ostrov “B” 6:2 Kraslice
 
Sledujte nás na FB

Partneři

 
FK Ostrov RSS