Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FK Ostrov ročník 2006 U- 13

27.11.2018 | Šťástka Pavel

Halový turnaj regionálních tréninkových center v Plzni

Dne 25. 11. 2018 jsme se v hale 3 Plzeňské Lokomotivy zúčastnili turnaje U- 13, jako reprezentace Karlovarské regionální akademie. Sokolov měl v ten stejný den ve vedlejší hale 2, turnaj ligových mužstev, K. Vary nikoho neposlali a tak jsme byli požádáni, abychom se ujali reprezentace sami. Tuto možnost jsem po krátké úvaze posoudil jako dobrou věc pro naše kluky, aby si poměřili fotbalové schopnosti, z jinými  týmy než jen z našeho kraje.

Účast: Kapsa V., Zeronik, Eisenkolb, Kožíšek, Jirásek, Čermák, Beran, Lešťan, Fouček

Do turnaje jsme vstoupili s rozpaky a trochu bojácně, jak je naším „dobrým“ zvykem a museli jsme dohánět ztrátu 3:1 a nakonec jsme začali hrát, jak kluci umí a dorovnali na 3:3. Další zápas jsme opět hráli remízu 3:3 a to z důvodu malých chybiček v závěru utkání. Třetí zápas proti výběru ze Sušice jsme odehráli, jak se patří, a celý zápas jsme měli pod kontrolou. Pak přišla zase remíza a čekalo nás utkání proti Tachovsku, do kterého jsme vstoupili s naprostým přehledem a zaslouženě jsme vedli 3:1 a pak, v cca. 10 min. se kluci zasekli, přestali běhat a bojovat, asi si mysleli, že už je vše hotové a na pohodu to dohrají. Tachovsko však využilo našeho výpadku, srovnalo a nakonec vyhrálo 3:4. Poslední zápas proti Viktorce Plzeň jsme odehráli v solidním tempu, ale Plzeň nás nakonec porazila 6:3.

Kluci rozhodně v této konkurenci nepropadli a jediné co jsem jim musel hodně, hodně vytknou, byl zápas s Tachovem. Kdyby to nevypustili, tak by smetli i tu Viktorku, ale to je jen kdyby. Jinak to ve finále nebylo špatné, alespoň jsme zjistili, že i jinde umí hrát fotbal. A musím říct, že se nemáme za co stydět, trochu zlepšíme koncovku a hlavně tu bojovnost v celém zápase…, ale snad to pochopili po mém monologu v šatně, po zápase s Tachovem….

Po turnaji se nic nevyhlašovalo a ani nebyla tabulka. Zahráli jsme si a pak se v klidu rozešli, s ohledem na to, že ve vedlejší hale byl turnaj ligových týmů U-13 a trenéry a skauty se to tam jen hemžilo, a to i u našich zápasů, tak si možná kluků někdo všiml, ale to se uvidí…..

 
Aktuální články
Ostrovský Den plný fotbalu 2022

Zveme vás na 13. Den plný fotbalu, který se koná 18. června na hřišti FK Ostrov. Zúčastní se 50 mužstev z celé České republiky....

 
V sobotu 11. 6. hrajeme s SK Český Brod

Přijďte nás podpořit od 17 hodin na domácí hřiště!

 
Zápas s FK Baník Most/Souš odehrajeme v sobotu 28. 5.

Přijďte nám fandit na domácí zápas, který odehrajeme už tuto sobotu 28. května od 17 hodin na domácím hřišti s FK Baník Most/Souš.

 
V sobotu 14. května hrajeme na domácím hřišti s Dobříší. Přijďte nám fandit!
 
Další domácí zápas odehrajeme v sobotu 30. dubna
 
Přijďte nám fandit v souboji s Neratovicemi 15. 4. od 17 hodin
 
V sobotu 2.4. hrajeme na domácím hřišti od 16:30
 
Přijďte nám fandit v sobotu 19. března od 15:00
 
Dotace Karlovarského kraje na činnost mládeže FK Ostrov
 
Nový závlahový systém z dotace Karlovarského kraje
 
Sledujte nás na FB

Partneři
 
FK Ostrov RSS