Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci půlmistry krajského přeboru

06.11.2018 | FK Ostrov

Naši starší žáci přezimují po podzimní části krajského přeboru na prvním místě tabulky, když z dvanácti odehraných zápasů získali 33 bodů s celkovým skóre 74:11.

I přesto, že ne všechna utkání byla odehrána podle mých představ a v některých jsme se i trochu trápili, tak se kluci celkově prezentovali slušnými výkony a v řádné hrací době ani jedno neprohráli. Ve dvou venkovních zápasech remizovali a v následném penaltovém rozstřelu jednou uspěli (Skalná) a jednou ne (Mariánské Lázně). Za to v domácím prostředí jsme byli stoprocentní a neztratili ani bod. O tom, že se nám doma dařilo více, svědčí i skóre 52:3.

Na hřištích soupeřů to bylo o něco horší (22:8). Kluky za podzimní část musím pochválit a to nejen za úspěšné vystoupení v první části soutěže, ale i za jejich tréninkovou docházku a pracovitost v trénincích.

Přeji si, aby jim i nadále toto nadšení a chuť vydrželo, poctivě na sobě pracovali a v jarní části ukázali ještě lepší výkony.

Příští domácí zápas odehrajeme s Novou Rolí 22.10.

Přijďte nás podpořit na příští domácí zápas, který odehrajeme s týmem FK Nová Role v sobotu 22. října od 15 hodin.

Přijďte nám fandit v sobotu 8. října od 16:00

Přijďte nás podpořit na další zápas, který odehrajeme na domácím hřišti už v sobotu 8. 10. od 16 hodin.

Další domácí zápas proběhne v sobotu 24.9.

Přijďte nám fandit v sobotu 24.9. od 16:30 na domácí hřiště.

Zveme vás na zápas 10.9. od 17:00

EFKÁČKO k utkání KP KV 10. 9. 2022