Starší žáci půlmistry krajského přeboru

06.11.2018 | FK Ostrov

Naši starší žáci přezimují po podzimní části krajského přeboru na prvním místě tabulky, když z dvanácti odehraných zápasů získali 33 bodů s celkovým skóre 74:11.

I přesto, že ne všechna utkání byla odehrána podle mých představ a v některých jsme se i trochu trápili, tak se kluci celkově prezentovali slušnými výkony a v řádné hrací době ani jedno neprohráli. Ve dvou venkovních zápasech remizovali a v následném penaltovém rozstřelu jednou uspěli (Skalná) a jednou ne (Mariánské Lázně). Za to v domácím prostředí jsme byli stoprocentní a neztratili ani bod. O tom, že se nám doma dařilo více, svědčí i skóre 52:3.

Na hřištích soupeřů to bylo o něco horší (22:8). Kluky za podzimní část musím pochválit a to nejen za úspěšné vystoupení v první části soutěže, ale i za jejich tréninkovou docházku a pracovitost v trénincích.

Přeji si, aby jim i nadále toto nadšení a chuť vydrželo, poctivě na sobě pracovali a v jarní části ukázali ještě lepší výkony.