Domácí utkání starších žáku 10.6.2018

10.06.2018 | FK Ostrov

V posledním domácím utkání krajského přeboru starších žáků jsme v neděli 10.6.2018 přivítali tým z Aše, který momentálně drží druhou příčku naší soutěže.

Chtěli jsme jednak navázat na náš slušný středeční výkon proti Skalné s tím, že zlepšíme koncovku a v druhé  řadě vrátit soupeři porážku, kterou jsme utržili na jejich hřišti poměrem 6:2. Obojí se podařilo a kluci nakonec rozstříleli svého soupeře 9:1 po poločase 5:0. V utkání jsme zaznamenali dva hattricky, jeden v podání Gabriela Godži a druhý, k tomu čistý, zaznamenal Radek Lešťan.

Pochválit ale musím celý tým za předvedenou hru a nasazení. Celou soutěž zakončíme posledním zápasem v sobotu na hřišti Viktorie M.Lázně, již jasným vítězem celé soutěže.