Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Halový turnaj ročníku 2007 Spořice 2.12.2018

06.12.2018 | Šťástka Pavel

V neděli 2.12.2018 jsme se zúčastnili halového turnaje pro ročník 2007 a mladší ve Spořicích.

Jeli jsme tam s kompletním obsazením ročníku 2007 a doplnili jsme kluky brankářem a 2 hráči z ročníku 2008.

Do turnaje jsme jako vždy vstoupili trochu bojácně a ustrašeně, bez bojovnosti a nasazení… V druhé půlce zápasu proti Litoměřicku začali kluci hrát, ale nakonec jsme to nedotáhli a prohráli 1:2. Další zápas proti Karlovým Varům už kluci hráli tak jak jsme čekali a v utkání měli daleko víc ze hry a jediné co nám chybělo, bylo vstřelit branku a tak to skončilo 0:0. Dále jsme nastoupili proti Kadani a opět jsme je mačkali prvních 10 minut a v podstatě jsme je do ničeho nepustili a zaslouženě jsme se ujali vedení 1:0. Pak si kluci vybrali slabší 4 minutovou chvilku a inkasovali jsme na 1:1 a v závěru zápasu jsme se zase dostali do velké převahy, ale skórovat se nám již nepodařilo a tak jsme zase uhráli remízu. Poslední zápas proti Hvězdě Cheb kluci odehráli v solidním tempu a celý zápas měli opět víc ze hry, ale nedokázali jsme vstřelit víc než jeden gól a tak to nakonec byla remíza 1:1.

Celkově až na první zápas a část zápasu s Kadaní jsem musel kluky pochválit za bojovnost, nasazení a chuť hrát fotbal. Jediné co nám dnes chybělo, k lepšímu umístění, bylo vstřelení více branek a šance na to byly… a docela dost.

No nevadí, někdy to prostě nepadá a nepadá… V souhrnu jsme dostali pouze 4 góly a dali jsme bohužel jen 3, takže to na pódium nebylo. Nicméně chci zdůraznit, že si kluci zaslouží pochvalu za celý turnaj a příště dají víc gólů a bude to OK…

Aktuální články
V sobotu 6.4. hrajeme další domácí zápas!

FK Ostrov versus SK SLAVIA PRAHA!

Zítra se spoustě z nás splní dětský sen a zahraje se proti lídrovi FORTUNA LIGY týmu SK Slavia Praha!

První domácí zápas letošního roku!

Je to tady, první domácí zápas letošního roku. Přijede Libiš, která je jednu příčku nad námi, a kterou potřebujeme nutně porazit....

1. domácí zápas Áčka po zimní přestávce - těšíme se na naše publikum!