Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FK OSTROV - FC FRANTIŠKOVY LÁZNĚ 9:0 (3:0)

30.04.2018 | FK Ostrov

V sobotu zajížděl do Ostrova třetí tým tabulky FC Františkovy Lázně. Čekalo se mnohem více vyrovnané utkání než s předešlými soupeři, které Ostrov hostil na domácím hřišti. Ani tentokrát hráči z Frantovek neprověřili domácí obranu a odvezli si z Ostrova vysokou porážku.

SESTAVA:
Sutto M. - Rašman, Tolar, Vondráček, Liška - Kobera, Klaus, Pachta, Dušek - Nýber, Vrba Jakub

Střídali:
Diviš, Matoušek, Tomáň, Horváth D., Toth, Šípek

1. poločas
  • 2. min. Ostrov zahrával rohový kop - Tolar hlavou nedal šanci hostujícímu brankáři 1-0.
  • 14. min. Dušek odcentroval míč z levé strany - Nýber hlavou přehodil krásně brankáře 2-0.
  • Ostrov nadále vytvářel tlak na soupeře, který měl problémy s pohybem všech ostrovských hráčů. Hrálo se na jednu branku a byla otázka času kdy budou padat další branky.
  • 29. min. Ostrov zahrával rohový kop. Následoval závar v malém vápně + nastřelená tyč - veliká šance.
  • 38 min. Kobera přihrával z pravé strany na nabíhajícího Duška, který prostřelil prudkou ranou brankáře 3-0.
  • Ostrov v 1. poločase dominoval, hráči z Františkových Lázní nestačili na tempo ostrovských hráčů.

2. poločas
  • Obraz hry v druhém poločase se nezměnil. Ostrov byl nadále aktivní.
  • 51. min Brejková situace - Kobera přečíslil obranu Fr. Lázní, přihrál na nabíhajícího Nýbera, který se už nemílil 4-0.
  • 54 min.Opět Ondra Nýber ve velké vápně se uvolnil kličkou přes dva hráče - přihrál Klausovi 5-0.
  • 75 min Kobera centrem z pravé strany našel Diviše, který dal hlavou z malého vápna do prázdné branky 6-0.
  • 79 min Nýber završil hlavou hattrick 7-0.
  • 81 min. Diviš 8-0.
  • 85 min. Opět Jakub Diviš po brejkové situaci kdy soupeř už nestíhal bránit 9-0 a Diviš hattrick.
  • Diváci si žádali desátou branku kterou se Ostrovu už nepodařilo střelit.

Trenér Ivan Filip
V utkání jsme převyšovali soupeře ve všech směrech. Díky brankáři mohl být rád, že nedostal ještě více branek.
K utkání jsme tentokrát přistoupili zodpovědně, ne jako k utkání karlovarského poháru v Lokti. Musel jsem před utkáním důrazně upozornit některé hráče, že pokud budou k utkání přistupovat bez respektu k soupeři, bez zodpovědnosti, tak si příště nezahrají. Jsem rád že hráči si vzali moje slova k srdci a v utkání dominovali.

Aktuální články
Další domácí zápas odehrajeme už 7.9.

17:00 FK OSTROV - FK OLYMPIE BŘEZOVÁBřezová patří poslední roky mezi naše největší konkurenty, utkává se s ni naše áčko i béčko....