Měsíc náborů 2024

15.10.2024 | FK Ostrov

Na hřišti FK Ostrov proběhl v říjnu "Měsíc náborů 2024".

14 dnů před akcí jsme postupně navštívili školy ve městě, vysvětlili účel akce a pozvali děti z 1. a 2. tříd. Na viditelném místě jsme ve škole vyvěsili plakáty k akci Měsíc náborů.

V den akce se cca 15 minut před zahájením dostavily děti do areálu fotbalového stadionu. Děti jsme uvítali a rozdělili do skupin. Než jsme děti rozdělili a seznámili paní učitelky s organizací akce, zpestřili jsme jim čekání reprodukovanou dětskou hudbou a rozhovory do mikrofonu s moderátorem.

Fotbalové hřiště bylo rozděleno na deset stanovišť, na kterých děti plnily úkoly během určeného času. Na jednom stanovišti děti strávily cca 10 min. Během plnění úkolů jim hrála hudba, a jakmile uplynul stanovený čas, moderátor zahlásil konec plnění úkolů a pokynul k posunutí na další stanoviště. Děti tak postupně absolvovaly všechna cvičení.

Cvičení byla zaměřena např. na běhání slalomu, přeskok překážek + střelba na branky různých velikostí, cvičení s balonem, skákání, sbírání míčků, trefování kuželů, hra 4:4, atd.

Celkem se akce zúčastnilo 83 dětí. Děti nadšeně plnily úkoly a vzájemně se povzbuzovaly.

Na konci akce děti byly odměněny taškou s pitím ovocem a sladkostmi. Každé dítě dostalo náramek a propagační materiál FAČR s kontaktem, s návodem jak se přihlásit na fotbal.

Závěrem lze říct, že akce se velmi povedla po všech stránkách. Děti si za hezkého počasí zasportovaly a vyzkoušely fotbalové dovednosti.

Po akci se nám již ozvali první rodiče se zájmem o přihlášení dítěte do fotbalové přípravky.

FK Ostrov vs. SK Slaný už v sobotu 12.10.

Přijďte nám zase fandit! V sobotu 12. října odehrajeme doma zápas s SK Slaný. Začínáme už od 16 hodin.

V sobotu 28.9. se utkáme se sokolovským Baníkem

Další domácí zápas hrajeme už v sobotu 28. září od 16:30 s FK BANÍK SOKOLOV 1948. Uvidíme se na tribuně.

V sobotu 21.9. hrajeme doma už od 16:30

Utkání s SK Štětí je naplánováno na 21.9. od 16:30. Tak nezapomeňte přijít fandit.

Začátkem září přivítáme na domácím hřišti Mariánské Lázně

Přijďte nás podpořit v nové sezóně!

Den plný fotbalu - 15. ročník se koná v sobotu 22. června

V sobotu 1.6. přivítáme mužstvo FC Chomutov

SK Slaný přivítáme na domácím hřišti 18.5.

První květnovou sobotu hrajeme doma s FK Seko Louny

20. dubna sehrajeme doma utkání s FK Meteor Praha VIII