FK Ostrov “B” 6:2 Kraslice

21.08.2021 | FK Ostrov

I. A třída: Kraslice sice vedly, ale poté zažily kanonádu Ostrova B

• branky: Dušek 2x, Hron (pen.), Váňa, Kostka, Groh
  • sestava: Josífko- Kunz, Tomáň (c), Navrátil, Dušek- Slavík, Kiš (45. Kostka), Hron, Veselý- Jaffan (76. Groh), Bílek (45. Váňa)
  • připraveni: Tichý, Halilov

Zápas jsme nezačali vůbec dobře. Hned ve 2. minutě jsme inkasovali po rychlém protiútoku.

Obdržená branka s námi na chvíli otřásla, ale postupem času jsme začali přebírat otěže zápasu,“ vrací se k úvodu utkání trenér Ostrova B Štěpán Dvořák.

„V první půli se nám bohužel naše šance ještě nepodařilo využít. Hosté ještě nepovedeným centrem nastřelili tyč,“ připomíná ještě šanci hostů v prvním poločase.

Po změně stran však již Ostrov protrhl střeleckou smůlu z prvního dějství a to se odrazilo i na ukazateli skóre.

„Do druhé půle jsme vstoupili dobře,“ chválil si Dvořák.

„Trpělivou hrou se nám dařilo vytvářet si šance a ty i proměňovat,“ naráží Štěpán na šest vstřelených branek ve druhé pětačtyřicetiminutovce.

Zdroj: https://karlovarsky.denik.cz/fotbal-kraj/i-a-trida-kraslice-sice-vedly-ale-pote-zazily-kanonadu-ostrova-b-20210818.html

FK Ostrov vs. SK Český Brod už v sobotu 26.10.

Nezmeškejte další domácí zápas. V sobotu se utkáme s SK Český Brod. Začínáme už ve 14:30.

Měsíc náborů 2024

Na hřišti FK Ostrov proběhl v říjnu "Měsíc náborů 2024".

FK Ostrov vs. SK Slaný už v sobotu 12.10.

Přijďte nám zase fandit! V sobotu 12. října odehrajeme doma zápas s SK Slaný. Začínáme už od 16 hodin.

V sobotu 28.9. se utkáme se sokolovským Baníkem

V sobotu 21.9. hrajeme doma už od 16:30

Začátkem září přivítáme na domácím hřišti Mariánské Lázně

Přijďte nás podpořit v nové sezóně!

Den plný fotbalu - 15. ročník se koná v sobotu 22. června

V sobotu 1.6. přivítáme mužstvo FC Chomutov

SK Slaný přivítáme na domácím hřišti 18.5.