13. ročník turnaje "Den plný fotbalu" se bude konat 18. 6. 2022

01.12.2021 | FK Ostrov

Vážení sportovní přátelé, Fotbalový klub OSTROV ve spolupráci s MDDM Ostrov a MÚ Ostrov vás zve na 13. ročník turnaje DEN PLNÝ FOTBALU V OSTROVĚ, pořádaného pro všechny kategorie fotbalových přípravek.  Turnaje se zúčastní až 60 mužstev - cca 600 dětí z České a Německé republiky. Pro děti je připraven doprovodný program, bohatá tombola a hodnotné ceny.

Fotbalový klub Ostrov, z.s. obdržel od Karlovarského kraje v roce 2021 200.000 Kč na podporu činnosti mládeže FK Ostrov.

V letošním roce jsme zahájili práce na vybudování závlahového systému na hřišti v Květnové. Tento projekt vzniknul díky dotaci na...

Další domácí zápas odehraje Áčko už 9.10.

Přijďte nás podpořit na další zápas, který odehrajeme s SK Kladno na domácím hřišti už v sobotu 9. října od 15 hodin.

Přijďte nám v sobotu 25. 9. od 15:30 fandit!

FK Ostrov - SK Aritma Praha v sobotu 11. září od 16:00

Přihlašování dětí do FK Ostrov probíhá celé září!

Už v pondělí 6. září! Nábor kluků a holek do FK Ostrov

Pozvánka na domácí zápas s Březovou 28.8.

FK Ostrov “B” 6:2 Kraslice

Tři body doma po duelu se Slaným a výhře 2:1