Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hodnocení jarní části 2019-2020 FK Ostrov

18.06.2020 | Jiří Štěpán

  • FK OSTROV, A tým | sezóna 2019/2020
  • Divize B, 5. místo


Po dlouhé zimní přípravě nám začala jarní část 8.3.2020, kdy jsme zajížděli na hřiště Meteoru Praha, který byl v tabulce před námi na 4. místě. Zápas nám ukázal, že jsme na jarní část poměrně slušně připraveni. Měli jsme skvělý vstup do utkání. Hned v první minutě se nám podařilo proměnit pokutový kop zásluhou Psohlavce. Poté se ještě jednou prosadil Psohlavec. Vedení 2:0 jsme bohužel neudrželi a na půdě Meteoru jen remizovali 2:2....

V týdnu jsme se připravovali na první domácí utkání jarní části, ale k tomu již bohužel díky koronavirové krizi nedošlo. Následovala dlouhá dvouměsíční pauza, během které byla naše soutěž ukončena. 


Do tréninkového procesu jsme se vrátili 11.5. s obrovskou chutí zase dělat to, co nás tak baví a naplňuje. 

30.5. jsme v rámci Erdinger Cupu nastoupili k prvnímu utkání skoro po třech měsících. V domácím prostředí jsme přivítali Královské Poříčí. Zápas jsme zvládli a vyhráli 2:0. Další týden nás čekalo utkání s Mariánskými Lázněmi, které jsme také dokázali vyhrát a to poměrem 1:0. O týden později jsme zavítali do Chebu, kde jsme sehráli těžké utkání na umělé trávě s domácí Hvězdou. Zápas skončil remízou 2:2. A úplně poslední utkání a utkání o vítěze naší skupiny Erdinger Cupu nás čekalo 17.6. v domácím prostředí, kde jsme přivítali doposud neporažené béčko Slavie Karlovy Vary. Zápas jsme zvládli a po vysoké výhře 13:1 jsme naší skupinu vyhráli. V této skupině se nacházeli tři divizní týmy a dva týmy z krajského přeboru. 
 
Tímto jsme ukončili jarní část sezony 2019 – 2020, která byla výrazně ovlivněna koronavirovou krizí, která zasáhla celý svět. Na další sezonu 2020 – 2021 se začneme připravovat 13.7.2020. Pokusíme se navázat na výkony, které jsme předváděli v podzimní části této sezony. 

 Touto cestou bych chtěl celému týmu poděkovat za úžasnou sezonu. Byl to pro nás všechny obrovský zážitek a neskutečná jízda. Kdyby mi někdo řekl před rokem, kdy jsem kývl na nabídku jít trénovat do Ostrova, že budeme pátí a nasbíráme za 16 kol 27 bodů, asi bych si klepal na čelo a nevěřil bych tomu. Povedlo se a já jsem za to moc rád. S pokorou a velkou pracovitostí na tento výkon budeme chtít navázat. Zároveň chci poděkovat celému vedení FK Ostrov za to, že šli do rizika a oslovili mě. Za to jaké podmínky pro celý tým vytvářejí. Mají na našem úspěchu lví podíl. Dále děkuji správci za to jakým způsobem se stará o hrací plochu a celé zázemí. Myslím si, že patří k jednomu z nejhezčích v celém kraji. Lidem, kteří se starají o občerstvení vás všech během zápasu a následně i nás po něm. Všem, kteří věnují svůj volný čas trénováním všech kategorií na FK Ostrov. Samozřejmě všem, kteří jakoukoliv částkou podpořili náš klub. A úplně na závěr díky vám, všem fanouškům, kteří si našli cestu na náš stadion. Pevně věřím, že je vše za námi a že se v další sezoně budeme potkávat a budeme se bavit skvělou hrou, kterou fotbal bez pochyby je.

Jiří Štěpán
trenér

 
Aktuální články
Ostrovský Den plný fotbalu 2022

Zveme vás na 13. Den plný fotbalu, který se koná 18. června na hřišti FK Ostrov. Zúčastní se 50 mužstev z celé České republiky....

 
V sobotu 11. 6. hrajeme s SK Český Brod

Přijďte nás podpořit od 17 hodin na domácí hřiště!

 
Zápas s FK Baník Most/Souš odehrajeme v sobotu 28. 5.

Přijďte nám fandit na domácí zápas, který odehrajeme už tuto sobotu 28. května od 17 hodin na domácím hřišti s FK Baník Most/Souš.

 
V sobotu 14. května hrajeme na domácím hřišti s Dobříší. Přijďte nám fandit!
 
Další domácí zápas odehrajeme v sobotu 30. dubna
 
Přijďte nám fandit v souboji s Neratovicemi 15. 4. od 17 hodin
 
V sobotu 2.4. hrajeme na domácím hřišti od 16:30
 
Přijďte nám fandit v sobotu 19. března od 15:00
 
Dotace Karlovarského kraje na činnost mládeže FK Ostrov
 
Nový závlahový systém z dotace Karlovarského kraje
 
Sledujte nás na FB

Partneři
 
FK Ostrov RSS