Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Halový turnaj ročníku 2007 Spořice 2.12.2018

06.12.2018 | Šťástka Pavel

V neděli 2.12.2018 jsme se zúčastnili halového turnaje pro ročník 2007 a mladší ve Spořicích.

Jeli jsme tam s kompletním obsazením ročníku 2007 a doplnili jsme kluky brankářem a 2 hráči z ročníku 2008.

Do turnaje jsme jako vždy vstoupili trochu bojácně a ustrašeně, bez bojovnosti a nasazení… V druhé půlce zápasu proti Litoměřicku začali kluci hrát, ale nakonec jsme to nedotáhli a prohráli 1:2. Další zápas proti Karlovým Varům už kluci hráli tak jak jsme čekali a v utkání měli daleko víc ze hry a jediné co nám chybělo, bylo vstřelit branku a tak to skončilo 0:0. Dále jsme nastoupili proti Kadani a opět jsme je mačkali prvních 10 minut a v podstatě jsme je do ničeho nepustili a zaslouženě jsme se ujali vedení 1:0. Pak si kluci vybrali slabší 4 minutovou chvilku a inkasovali jsme na 1:1 a v závěru zápasu jsme se zase dostali do velké převahy, ale skórovat se nám již nepodařilo a tak jsme zase uhráli remízu. Poslední zápas proti Hvězdě Cheb kluci odehráli v solidním tempu a celý zápas měli opět víc ze hry, ale nedokázali jsme vstřelit víc než jeden gól a tak to nakonec byla remíza 1:1.

Celkově až na první zápas a část zápasu s Kadaní jsem musel kluky pochválit za bojovnost, nasazení a chuť hrát fotbal. Jediné co nám dnes chybělo, k lepšímu umístění, bylo vstřelení více branek a šance na to byly… a docela dost.

No nevadí, někdy to prostě nepadá a nepadá… V souhrnu jsme dostali pouze 4 góly a dali jsme bohužel jen 3, takže to na pódium nebylo. Nicméně chci zdůraznit, že si kluci zaslouží pochvalu za celý turnaj a příště dají víc gólů a bude to OK…

Příští domácí zápas odehrajeme s Novou Rolí 22.10.

Přijďte nás podpořit na příští domácí zápas, který odehrajeme s týmem FK Nová Role v sobotu 22. října od 15 hodin.

Přijďte nám fandit v sobotu 8. října od 16:00

Přijďte nás podpořit na další zápas, který odehrajeme na domácím hřišti už v sobotu 8. 10. od 16 hodin.

Další domácí zápas proběhne v sobotu 24.9.

Přijďte nám fandit v sobotu 24.9. od 16:30 na domácí hřiště.

Zveme vás na zápas 10.9. od 17:00

EFKÁČKO k utkání KP KV 10. 9. 2022