Zhodnocení zápasu - Ostrov B x Aš

14.09.2018 | FK Ostrov

Další mistrovské utkání jsme sehráli na domácím hřišti v Květnové proti týmu z Aše. Po minulém zápase, který pro nás neskončil úplně šťastně, jsme chtěli opětovně plně bodovat.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně dle našich představ a ve 20. minutě utkání jsme vedli 3:0. Poté ale přišlo naše tristní uspokojení z výsledku a přestali jsme úplně hrát. Soupeře jsme tím zbytečně dostali do hry a nechali si dát po naší hrubé chybě gól na 3:1, kdy následně ještě do konce prvního poločasu měl další šance ke snížení či vyrovnání výsledku.

Ve druhé poločase jsme opět hráli více na míči, tak jako ve všech zatím odehraných utkáních, ale soupeř z ojedinělého útoku snížil na 3:2. Po této inkasované brance hráči ještě víc zabrali a to také díky nově příchozím hráčům z lavičky. Soupeři jsme během 10 minut dali další 2 branky na konečný výsledek 5:2. Do konce zápasu jsme měli hru plně pod kontrolou a mohli jsme přidat další branky.

Hráčům bych chtěl tímto poděkovat za předvedeno hru, která byla po většinu utkání velmi dobrá a soupeř nás prakticky potrestal jen díky naší lehkovážnosti.

Příští zápas jedem do Lokte, kde chceme navázat na náš výkon z posledních utkání s tím, že chyby, které jsme dělali, nebudeme opakovat. Pak můžeme být úspěšní a opět bodovat.