Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FK OSTROV - FC FRANTIŠKOVY LÁZNĚ 9:0 (3:0)

30.04.2018 | FK Ostrov

V sobotu zajížděl do Ostrova třetí tým tabulky FC Františkovy Lázně. Čekalo se mnohem více vyrovnané utkání než s předešlými soupeři, které Ostrov hostil na domácím hřišti. Ani tentokrát hráči z Frantovek neprověřili domácí obranu a odvezli si z Ostrova vysokou porážku.

SESTAVA:
Sutto M. - Rašman, Tolar, Vondráček, Liška - Kobera, Klaus, Pachta, Dušek - Nýber, Vrba Jakub

Střídali:
Diviš, Matoušek, Tomáň, Horváth D., Toth, Šípek

1. poločas
  • 2. min. Ostrov zahrával rohový kop - Tolar hlavou nedal šanci hostujícímu brankáři 1-0.
  • 14. min. Dušek odcentroval míč z levé strany - Nýber hlavou přehodil krásně brankáře 2-0.
  • Ostrov nadále vytvářel tlak na soupeře, který měl problémy s pohybem všech ostrovských hráčů. Hrálo se na jednu branku a byla otázka času kdy budou padat další branky.
  • 29. min. Ostrov zahrával rohový kop. Následoval závar v malém vápně + nastřelená tyč - veliká šance.
  • 38 min. Kobera přihrával z pravé strany na nabíhajícího Duška, který prostřelil prudkou ranou brankáře 3-0.
  • Ostrov v 1. poločase dominoval, hráči z Františkových Lázní nestačili na tempo ostrovských hráčů.

2. poločas
  • Obraz hry v druhém poločase se nezměnil. Ostrov byl nadále aktivní.
  • 51. min Brejková situace - Kobera přečíslil obranu Fr. Lázní, přihrál na nabíhajícího Nýbera, který se už nemílil 4-0.
  • 54 min.Opět Ondra Nýber ve velké vápně se uvolnil kličkou přes dva hráče - přihrál Klausovi 5-0.
  • 75 min Kobera centrem z pravé strany našel Diviše, který dal hlavou z malého vápna do prázdné branky 6-0.
  • 79 min Nýber završil hlavou hattrick 7-0.
  • 81 min. Diviš 8-0.
  • 85 min. Opět Jakub Diviš po brejkové situaci kdy soupeř už nestíhal bránit 9-0 a Diviš hattrick.
  • Diváci si žádali desátou branku kterou se Ostrovu už nepodařilo střelit.

Trenér Ivan Filip
V utkání jsme převyšovali soupeře ve všech směrech. Díky brankáři mohl být rád, že nedostal ještě více branek.
K utkání jsme tentokrát přistoupili zodpovědně, ne jako k utkání karlovarského poháru v Lokti. Musel jsem před utkáním důrazně upozornit některé hráče, že pokud budou k utkání přistupovat bez respektu k soupeři, bez zodpovědnosti, tak si příště nezahrají. Jsem rád že hráči si vzali moje slova k srdci a v utkání dominovali.

Aktuální články
FK Ostrov - SK Aritma Praha v sobotu 11. září od 16:00

V sobotu přijede do Ostrova Aritma Praha. V případě vítězství se na soupeře bodově dotáhneme. Každý bod je pro nás nyní důležitý....

Přihlašování dětí do FK Ostrov probíhá celé září!

Pokud jste nestihli nábor, který se konal 6. září, nic se neděje. Děti lze přihlásit do konce září. Těšíme se na...