Návštěva ministryně školství Kateřiny Valachové, 28.9.2016

30.09.2016 | FK Ostrov

Ve středu 28.9.2016 nás v rámci své pracovní cesty u nás na stadionu navštívila ministryně školství Kateřina Valachová.

Doprovázela ji paní poslankyně Markéta Wernerová, karlovarský hejtman pan Havel, náměstek hejtmana pan Pánik, náš starosta pan Čekan a starosta Chebu pan Navrátil a pan Berka.

Paní ministryně si prohlédla náš areál a se zájmem sledovala trénink dětí, kterým bychom tímto rádi poděkovali za účast. Během diskuse projevila velký zájem o podrobnosti ze "života" našeho fotbalového klubu. Kromě využití dotace, která nám byla ministerstvem přidělena, ji zajímaly také informace o členské základně, způsobu financování atd. Zároveň jsme se dozvěděli, co ministerstvo chystá pro podporu sportu. Vše proběhlo ve velmi přátelské atmosféře.

Je velmi sympatické, že si na nás udělala čas a vyslechla si, co nás trápí a s čím bychom potřebovali pomoci.

Paní ministryni přejeme mnoho úspěchů na ministerstvu. Zanechala zde velice sympatický dojem.