Návštěva ministryně školství Kateřiny Valachové, 28.9.2016

30.09.2016 | FK Ostrov

Ve středu 28.9.2016 nás v rámci své pracovní cesty u nás na stadionu navštívila ministryně školství Kateřina Valachová.

Doprovázela ji paní poslankyně Markéta Wernerová, karlovarský hejtman pan Havel, náměstek hejtmana pan Pánik, náš starosta pan Čekan a starosta Chebu pan Navrátil a pan Berka.

Paní ministryně si prohlédla náš areál a se zájmem sledovala trénink dětí, kterým bychom tímto rádi poděkovali za účast. Během diskuse projevila velký zájem o podrobnosti ze "života" našeho fotbalového klubu. Kromě využití dotace, která nám byla ministerstvem přidělena, ji zajímaly také informace o členské základně, způsobu financování atd. Zároveň jsme se dozvěděli, co ministerstvo chystá pro podporu sportu. Vše proběhlo ve velmi přátelské atmosféře.

Je velmi sympatické, že si na nás udělala čas a vyslechla si, co nás trápí a s čím bychom potřebovali pomoci.

Paní ministryni přejeme mnoho úspěchů na ministerstvu. Zanechala zde velice sympatický dojem.

Další domácí zápas odehraje Áčko už 9.10.

Přijďte nás podpořit na další zápas, který odehrajeme s SK Kladno na domácím hřišti už v sobotu 9. října od 15 hodin.

Přijďte nám v sobotu 25. 9. od 15:30 fandit!

Generální partner zápasu:  T-Mobile Czech Republic a.s.

FK Ostrov - SK Aritma Praha v sobotu 11. září od 16:00

V sobotu přijede do Ostrova Aritma Praha. V případě vítězství se na soupeře bodově dotáhneme. Každý bod je pro nás nyní důležitý....

Přihlašování dětí do FK Ostrov probíhá celé září!

Už v pondělí 6. září! Nábor kluků a holek do FK Ostrov

Pozvánka na domácí zápas s Březovou 28.8.

FK Ostrov “B” 6:2 Kraslice

Tři body doma po duelu se Slaným a výhře 2:1