Starší žáci vítězem krajského přeboru

31.05.2019 | FK Ostrov

Starší žáci si již s předstihem zajistili prvenství v soutěži krajského přeboru starších žáků v sezoně 2018/19.

O tento úspěch se postaral tým ve složení: Do Viet Tomáš, Hromádka Jiří, Fabry Denis, Ha Duj Anh, Ježek Tomáš, Šťástka Pavel, Berky Jan, Kodajek Martin, Michálek Jan, Vlach Jakub, Lešťán Radek, Pohlodek Daniel, Černý Martin, Čerepeš Daniel, Havel Jiří, Skreptáč Tobias, Baszczynski Dominik a Langmaier Šimon.

Všem patří velké poděkování a uznání.

"EFKÁČKO" - bulletin k zápasu 19.9.2020

Ke každému domácímu zápasu pro vás nově připravujeme malý bulletin, ve kterém se dozvíte důležité informace a novinky z FK Ostrov.

Podpořte nás v souboji s Březovou - už v sobotu 19.9.

Už tuto sobotu 19.9. od 16 hodin odehrajeme další domácí utkání s FK Olympie Březová. Přijďte fandit!

Rozpis tréninků FK Ostrov PODZIM 2020

Rozpis zápasů FK Ostrov PODZIM 2020

Přijďte nás podpořit 5. září na domácí zápas s SK Slaný

Hodnocení jarní části 2019-2020 FK Ostrov

Zveme vás na přátelská utkání

PRAVIDLA PRO ORGANIZACI TRÉNINKŮ A CHOVÁNÍ V AREÁLU FK OSTROV od 11. 5.

Blíží se první jarní domácí mistrák!

Máme pro vás seznam jarních přípravných utkání "Mužů A"

Partneři 6
Partneři 3