Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FK HVĚZDA CHEB - FK OSTROV 2:4 (1:3)

05.06.2018 | FK Ostrov

V sobotu Ostrov zajížděl do Chebu kde se hrálo netradičně až od 19 hodin na umělé trávě. Cheb byl v tabulce na čtvrtém místě, tak se dal očekávat zajímavý fotbal.

Sestava: Sütto M. - Matoušek, Tolar, Klaus, Liška - Vrba Jakub, Kobera, Pachta, Dušek - Nýber, Bahleda
Střídali: Horváth D., Toth, Lemák, Šípek

1. poločas
Začátek utkání byl z obou stran opatrný. Od 10. min. začal mít Ostrov více ze hry a postupem času si vytvářel šance.
  • 10. min. - 2 veliké šance za sebou. Nejdříve Vrba sám před brankou chtěl přehodit brankáře, ale minul branku. Ihned v zápětí Nýber sám před brankářem - nepovedlo se mu obstřelit brankáře.
  • Ostrov si nadále vytvářel šance, soupeř nestačil reagovat na kombinační hru ostrovských hráčů.
  • 25. min. - Dlouhý centrovaný míč Matouška na nabíhajícího Nýbera. Ten obešel dva hráče a otevřel skóre 0:1.
  • 29. min. - Pachta vystřelil z 18 m - k tyči 0:2.
  • 33. min. - Cheb snížil střelou k tyči 1:2.
  • 42. min. - Náběh Nýbera za obranu - obstřelil obrankáře 1:3.
  • Ostrov v prvém poločase dobře kombinoval, vytvořil si ještě další brankové příležitosti, které nevyužil k navýšení skóre.

2. poločas
Ostrov chtěl dobrou hrou navázat na první poločas. To se mu ale nedařilo. Hráči z Chebu dobře napadali a dařilo se jim narušovat pomalou rozehrávku ostrovských hráčů.
  • 74. min.- Po chybě soupeř zaslouženě snížil na rozdíl jediné branky 2:3.
  • 80. min.- Michal Sütto vytáhl střelu z 20 m na břevno - důležitý moment utkání. Ostrovu se nedařilo a Michal podržel mužstvo.
  • 83. min. - Centr Matouška na Bahledu - ten se už hlavou nemílil 2:4.
  • 88. min. - Faul ostrovského brankáře  - soupeř penaltu neproměnil. Michal Sütto střelu k tyči vyrazil a tím rozhodl utkání.

Trenér Ivan Filip
Utkání v Chebu nebylo jednoduché. Hrálo se na umělé trávě, která měla hodně granulátu, což stěžovalo pohyb a ve velkém vedru také rychle docházely síly. V prvém poločase se mi líbila naše hra, soupeře jsme přehrávali nápaditou kombinační hrou. V druhém poločase jsme především chtěli držet kombinací míč a soupeře k ničemu nepustit, což se nám moc nedařilo. Nakonec jsme zaslouženě utkání dotáhli do vítězného konce.

Příští domácí zápas odehrajeme s Novou Rolí 22.10.

Přijďte nás podpořit na příští domácí zápas, který odehrajeme s týmem FK Nová Role v sobotu 22. října od 15 hodin.

Přijďte nám fandit v sobotu 8. října od 16:00

Přijďte nás podpořit na další zápas, který odehrajeme na domácím hřišti už v sobotu 8. 10. od 16 hodin.

Další domácí zápas proběhne v sobotu 24.9.

Přijďte nám fandit v sobotu 24.9. od 16:30 na domácí hřiště.

Zveme vás na zápas 10.9. od 17:00

EFKÁČKO k utkání KP KV 10. 9. 2022