Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži A

Lomnice - FK Ostrov 2:1 (1:0)

02.11.2017 | FK Ostrov

Tak jak přicházely výhry, musíme s pokorou přijmout i prohry. První poločas měla navrch Lomnice, v druhém dějství jsme se taktovky chopili my. Velkou šanci na 1:2 jsme nevyužili, naopak soupeř snad z první střely na branku v druhé půli z přímého kopu rozhodl.  Celý článek

18.10.2017 | FK Ostrov

Těžká dřina, ale máme výhru ! Kdybychom po první půli vedli 6:0 nikdo by se nemohl divit, bohužel jsme zahazovali šanci za šancí a z domácího brankáře jsme udělali hvězdu utkání. Druhý poločas se už hrál vyrovnanější fotbal, utkání jsme až na pár chybiček kontrolovali.
Celý článek

Příští domácí zápas odehrajeme v sobotu 21.10.

11.10.2017 | FK Ostrov

Přijďte nás i příště podpořit na domácí hřiště!

Celý článek

Archiv článků

Aktuální články
Zhodnocení podzimní části - starší žáci

Slovo trenéra Viktora Krmáška :Družstvo starších žáků, složeného z ročníku 2003 a 2004, čítající 15 hráčů, odehrálo podzimní...

Slovo trenéra Viktora Krmáška k zápasu starších žáků 11.11.2017

Poslední utkání podzimní části krajského přeboru starších žáků jsme sehráli s týmem Aš, které se hrálo na hřišti v Hranicích. Na...