S Liaporem "stavíme" Den plný fotbalu od začátku

21.05.2019 | FK Ostrov

Liapor (Lias Vintířov LSM, k.s.) je jedním z partnerů, který nám pomáhá uskutečnit Den plný fotbalu již od samotného začátku.

Společnost Lias Vintířov, lehký stavební materiál, k. s. vyrábí kompletní sortiment stavebních materiálů pro hrubou stavbu. Základním materiálem pro jejich výrobu je lehké keramické kamenivo Liapor, které nahrazuje běžné přírodní kamenivo. Stavební materiály Liapor tak získávají vlastnosti tohoto keramického materiálu a oproti jiným výrobkům nabízejí řadu výhod. Vše o sortimentu Liapor i společnosti najdete na webu www.liapor.cz.

Děkujeme za dlouhodobou podporu a těšíme se na spolupráci při dalších ročnících.

"EFKÁČKO" - bulletin k zápasu 19.9.2020

Ke každému domácímu zápasu pro vás nově připravujeme malý bulletin, ve kterém se dozvíte důležité informace a novinky z FK Ostrov.

Podpořte nás v souboji s Březovou - už v sobotu 19.9.

Už tuto sobotu 19.9. od 16 hodin odehrajeme další domácí utkání s FK Olympie Březová. Přijďte fandit!

Rozpis tréninků FK Ostrov PODZIM 2020

Rozpis zápasů FK Ostrov PODZIM 2020

Přijďte nás podpořit 5. září na domácí zápas s SK Slaný

Hodnocení jarní části 2019-2020 FK Ostrov

Zveme vás na přátelská utkání

PRAVIDLA PRO ORGANIZACI TRÉNINKŮ A CHOVÁNÍ V AREÁLU FK OSTROV od 11. 5.

Blíží se první jarní domácí mistrák!

Máme pro vás seznam jarních přípravných utkání "Mužů A"

Partneři 6
Partneři 3