Elektro S - dlouholetý partner Dne plného fotbalu

21.05.2019 | FK Ostrov

Elektro-S je nejen dlouholetým partnerem ostrovského fotbalu a sponzorem Dne plného fotbalu, ale je to také renomovaný prodejce elektrospotřebičů a poskytovatel internetu.

Už od roku 1992 se snaží plnit přání svých zákazníků a nabízet služby tak, aby byl zákazník vždy spokojen. Nabízí široký sortiment spotřebičů od žehliček, přes pračky nebo ledničky, až po televizory a počítače si můžete osobně vybrat v prodejně v Ostrově. Nabídka Elektra S zahrnuje také poskytování internetu – pevné i bezdrátové připojení, včetně možnosti VOIP. Špičkový servis a doplňkové zákaznické služby jsou naprostou samozřejmostí.
Více o Elektro-S najdete na www.elektro-s.cz.

Děkujeme za dosavadní přízeň a těšíme se na další spolupráci.

"EFKÁČKO" - bulletin k zápasu 19.9.2020

Ke každému domácímu zápasu pro vás nově připravujeme malý bulletin, ve kterém se dozvíte důležité informace a novinky z FK Ostrov.

Podpořte nás v souboji s Březovou - už v sobotu 19.9.

Už tuto sobotu 19.9. od 16 hodin odehrajeme další domácí utkání s FK Olympie Březová. Přijďte fandit!

Rozpis tréninků FK Ostrov PODZIM 2020

Rozpis zápasů FK Ostrov PODZIM 2020

Přijďte nás podpořit 5. září na domácí zápas s SK Slaný

Hodnocení jarní části 2019-2020 FK Ostrov

Zveme vás na přátelská utkání

PRAVIDLA PRO ORGANIZACI TRÉNINKŮ A CHOVÁNÍ V AREÁLU FK OSTROV od 11. 5.

Blíží se první jarní domácí mistrák!

Máme pro vás seznam jarních přípravných utkání "Mužů A"

Partneři 6
Partneři 3