Elektro S - dlouholetý partner Dne plného fotbalu

21.05.2019 | FK Ostrov

Elektro-S je nejen dlouholetým partnerem ostrovského fotbalu a sponzorem Dne plného fotbalu, ale je to také renomovaný prodejce elektrospotřebičů a poskytovatel internetu.

Už od roku 1992 se snaží plnit přání svých zákazníků a nabízet služby tak, aby byl zákazník vždy spokojen. Nabízí široký sortiment spotřebičů od žehliček, přes pračky nebo ledničky, až po televizory a počítače si můžete osobně vybrat v prodejně v Ostrově. Nabídka Elektra S zahrnuje také poskytování internetu – pevné i bezdrátové připojení, včetně možnosti VOIP. Špičkový servis a doplňkové zákaznické služby jsou naprostou samozřejmostí.
Více o Elektro-S najdete na www.elektro-s.cz.

Děkujeme za dosavadní přízeň a těšíme se na další spolupráci.

Partneři 6
Partneři 3