FK Ostrov versus SK SLAVIA PRAHA!

25.03.2019 | FK Ostrov

Zítra se spoustě z nás splní dětský sen a zahraje se proti lídrovi FORTUNA LIGY týmu SK Slavia Praha!

V loňském roce jsme vyhráli soutěž mužstev z celé ČR v rámci akce společnosti GAMBRINUS – Kopeme za fotbal.

Velké poděkování tímto patří iniciátorovi myšlenky akce se zúčastnit Michalu Dvořákovi, který se staral o splnění podmínek akce a administraci akce.

Odměnou nám je již zmíněný zápas proti A týmu Slavie Praha a prohlídka stadionu v Edenu.

Utkání se bude hrát od 16:00 na Strahově na stadionu Evžena Rošiského.

Přesto, že je reprezentační pauza, měli by nastoupit hráči jako Bořil, Hušbauer, Van Buren nebo trenér Trpišovský. Jsme velmi rádi, že se zápas přes nabitý program Slavie uskuteční a budeme generálkou před zápasem s Chelsea :-).

"EFKÁČKO" - bulletin k zápasu 19.9.2020

Ke každému domácímu zápasu pro vás nově připravujeme malý bulletin, ve kterém se dozvíte důležité informace a novinky z FK Ostrov.

Podpořte nás v souboji s Březovou - už v sobotu 19.9.

Už tuto sobotu 19.9. od 16 hodin odehrajeme další domácí utkání s FK Olympie Březová. Přijďte fandit!

Rozpis tréninků FK Ostrov PODZIM 2020

Rozpis zápasů FK Ostrov PODZIM 2020

Přijďte nás podpořit 5. září na domácí zápas s SK Slaný

Hodnocení jarní části 2019-2020 FK Ostrov

Zveme vás na přátelská utkání

PRAVIDLA PRO ORGANIZACI TRÉNINKŮ A CHOVÁNÍ V AREÁLU FK OSTROV od 11. 5.

Blíží se první jarní domácí mistrák!

Máme pro vás seznam jarních přípravných utkání "Mužů A"

Partneři 6
Partneři 3