Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ohlédnutí za posledními dvěma zápasy starších žáků

29.04.2018 | FK Ostrov

Ve čtvrtém a pátém jarním kole jsme se utkali s družstvy sousedících v tabulce vedle nás. Nejprve jsme zavítali do Aše, která v tu dobu byla třetí a následně jsme na domácím hrřišti hostili suverénně první Mariánské Lázně. Bohužel jsme z těchto zápasů nezískali ani bod a to i přesto, že jsme nebyli fotbalově horším týmem. S oběma jsme odehráli minimálně vyrovnané utkání.

V utkání s Aší jsme sice nakonec prohráli vysoko 6:2, ale faktem je, že jsme neproměnili dvě tutové šance, když jsme při jedné z nich přestřelili i prázdnou branku a soupeř nás udolal svou výškovou i fyzickou převahou.

První Mariánské Lázně přijeli již s 12bodovým náskokem před námi a k vidění byl velmi zajímavý zápas. Na vedoucí branku hostí jsme rychle zareagovali vyrovnáním, ale o chvíli později jsme soupeři dovolili jít opět do vedení. O pár minut bylo ještě hůř, když soupeř zvýšil již na 3:1. Kluci ale dokázali ještě do poločasu snížit na rozdíl jedné branky a zhruba 15 minut před koncem i vyrovnat. Bohužel pět minut před koncem jsme obdrželi po průniku z pravé strany rozhodující branku a sen o nějakém bodovém zisku se opět rozplynul.

Z výsledků jsem samozřejmě zklamaný, v tom posledním jsme si snad ani nezasloužili prohrát, ale zase na druhou stranu si velmi cením nasazení a bojovnosti kluků a v neposlední řadě i toho, že předvádí slušný, koukatelný fotbal. Bohužel dost často ale doplácíme na to, že se snaží uhrát vše fotbalově i v hodně složitých situacích a nabízí tím soupeři brankové možnosti. Jsem ale přesvědčený, že důležitější než konečný výsledek, je jejich fotbalový růst a ten tam vidím.

Aktuální články
Další domácí zápas odehrajeme už 7.9.

17:00 FK OSTROV - FK OLYMPIE BŘEZOVÁBřezová patří poslední roky mezi naše největší konkurenty, utkává se s ni naše áčko i béčko....