Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Další výhra Áčka: FK OSTROV - LOKO K. VARY 10:2 (4:1)

16.04.2018 | FK Ostrov

V sobotu přijel do Ostrova poslední tým tabulky Loko K.Vary. Konečně se hrálo na výborně připravené trávě, takže se čekalo že domácí budou aktivní a střelecky produktivní, což se také potvrdilo.

Sestava: Sütto M. - Rašman, Vondráček, Tolar, Liška - Vrba, Horváth J.Pachta, Kobera - Nýber, Klaus
Střídali: Horváth D., Diviš, Tomáň, Toth, Richtárech

1. poločas
  • 3. min. První útok soupeře, Liška si nerozuměl s brankářem Süttem při výběhu pro míč. Soupeř toho dokázal využít 0:1.
  • 8. min. Útočná akce po levé straně, Klaus centrovaným míčem našel nabíhajícího Nýbera, který hlavou přes celou bránu srovnal skóre na 1:1.
  • Ostrov si nadále vytvářel brankové příležitosti, hráči Lokotky byli pod neustálým tlakem a byla jenom otázka času, kdy Ostrov vstřelí další branky.
  • 26. min. Nýber 2:1
  • 36. min. Střela Pachty z poza vápna k tyči 3:1
  • 44. min.Vrba zatáhl míč po pravé straně, následoval centr na nabíhajícího Nýbera, který se opět nemýlil 4:1.
  • Poločas vyhrál Ostrov 4:1, další 100% šance neproměnil.

2. poločas
  • 46. min. Samostatná akce Ondry Nýbera kdy dokázal obejít tři hráče Lokotky a technicky přehodil brankáře 5:1.
  • 52. min. Opět Ondra Nýber - vstřelil v utkání svoji pátou branku 6:1.
  • 54. min. Vrba po rychlém průniku 7:1.
  • 57. min. Trestný kop ze 17 m - Honza Liška krásně k tyči 8:1.
  • 60. min. Opět Vrba 9:1
  • V rozmezí 15 minut Ostrov vstřelil pět branek, soupeř byl pod neustálým tlakem. Ostrov vystřídal. Ze hry šel Ondra Nýber a po delším zranění šel do utkání Jakub Diviš.
  • 85. min. Z ojedinělé akce se soupeři povedlo vstřelit branku 9:2.
  • 87.min Jakub Diviš prostřelil brankáře a uzavřel výsledek na konečných 10:2

Trenér Ivan Filip
Utkání ukázalo veliké rozdíly mezi prvním a posledním mužstvem tabulky. Hráli jsme aktivně. Po rychlém napadání soupeře už na jejich polovině hřiště jsme si vytvářeli brankové příležitosti. Nakonec jsme vstřelili 10 branek a potěšili jsme naše fanoušky. Ondra Nýber opět ukázal svoji kvalitu. Vstřelil 5 branek. Konečně se také 2x trefil Jakub Vrba, který v minulých utkání nemohl protrhnout střeleckou smůlu. Pozitivum pro další utkání je, že se uzdravili po vleklých zraněních Jindra Pachta, Michal Kobera, Jakub Diviš a za béčko hrál také už Martin Matoušek.

Aktuální články
V sobotu 6.4. hrajeme další domácí zápas!

FK Ostrov versus SK SLAVIA PRAHA!

Zítra se spoustě z nás splní dětský sen a zahraje se proti lídrovi FORTUNA LIGY týmu SK Slavia Praha!

První domácí zápas letošního roku!

Je to tady, první domácí zápas letošního roku. Přijede Libiš, která je jednu příčku nad námi, a kterou potřebujeme nutně porazit....

1. domácí zápas Áčka po zimní přestávce - těšíme se na naše publikum!