Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Znovu jsme vyhráli: FKO - TJ SOKOL ŽLUTICE 9:0 (5:0)

03.04.2018 | FK Ostrov

Branky: Nýber Ondřej 4x, Tolar Jan, Vondráček Zdeněk, Horváth Daniel, Pachta Jindřich, Tomáň Filip
Sestava: Sütto Michal - Rašman,Tolar, Vondráček, Liška - Horváth Daniel, Klaus, Horváth Julius, Dušek - Nýber, Vrba Jakub
Střídali: Tomáň, Pachta, Kobera, Toth, Richtárech

V Sobotu jsme odehráli opět na domácím hřišti (z důvodů špatného počasí na umělé trávě) zápas se soupeřem z druhé poloviny tabulky. Věděli jsme že Žlutice přijedou především bránit, aby si odvezli z Ostrova přijatelný výsledek. Už v podzimní části soutěže jsme na jejich hřišti vyhráli 8:0. Naše převaha se potvrdila také v tomto utkání.

1. poločas
Ihned od začátku utkání Ostrov hrál aktivně. Hráči Žlutic měli veliké problémy bránit rychlé ostrovské útočníky.
  • 7 min. Honza Tolar vystřelil z 20 m prudkou střelu pod břevno brankář neměl čas ani zareagovat 1-0. Ostrov tato branka povzbudila, nadále si vytvářel brankové příležitosti.
  • 16 min penalta za ruku ve vápně hostujícího hráče .Honza Tolar neproměnil.
  • 18 min Jakub Dušek šel sám na branku - nastřelil tyč.
  • 19 min. Z následného rohu Zbyněk Vondráček dorážel v malém vápně 2-0
  • 32 min. Kolmá přihrávka na nybíhajícího Ondru Nýbera který těžkým kopem podél brankáře zvyšoval už na 3-0
  • 34 min.Ondra Nýber sám na branku obešel i brankáře  4-0.
  • 38 min. Rychlé přečíslení - kdy hráči Žlutic nestačili zareagovat na nabíhajícího Jakuba Duška, který zatáhl míč po levé stráně a poslal přesný centr na nabíhajícího Dana Horvátha který hlavou přes celou bránu uzavřel poločasové skore 5-0.

2.poločas
I když bylo o výsledku už rozhodnuto tak Ostrov byl neustále aktivní ,vytvářel si další šance.
  • 52 min. Kolmá přihrávka od July Horvátha na nabíhajícího Ondru Nýbera který podél brankáře skoroval na 6-0
  • 70 min. Jindřich Pachta vystřelil z 18m k tyči 7-0
  • 74 min. Brejková situace  - Jakub Vrba  přihrával na Ondru Nýbera ,který opět obehrál i brankáře a vstřelil svoji čtvrtou branku v utkání 8-0
  • 90 min. Náběh Filipa Tománě do vápna kde po přihrávce od Zbyňka Vondráčka uzavřel skore na konečných 9-0.

Trenér Ivan Filip:
S dnešním výkonem jsem mnohem více spokojen než s výkonem z minulého utkání proti Chodovu.Tentokrát jsme byli aktivní po celé utkání dodržovali jsme taktické pokyny které jsme si řekli před utkáním. Soupeř měl s námi veliké problémy, hráli jsme rychle přímočaře a tím se dostávali často za obranu hráčů ze Žlutic. Negativum v tomto utkání je že se nám zranil Jakub Dušek, který pravděpodobně bude chybět v dalším utkání.

V pátek 6. 4. hrajeme na hřišti FC Cheb, kde si myslím, že to nebude už tak jednoduché, ale věřím že máme dostatečnou kvalitu abychom si poradili a opět zvítězili.

Aktuální články
V sobotu 6.4. hrajeme další domácí zápas!

FK Ostrov versus SK SLAVIA PRAHA!

Zítra se spoustě z nás splní dětský sen a zahraje se proti lídrovi FORTUNA LIGY týmu SK Slavia Praha!

První domácí zápas letošního roku!

Je to tady, první domácí zápas letošního roku. Přijede Libiš, která je jednu příčku nad námi, a kterou potřebujeme nutně porazit....

1. domácí zápas Áčka po zimní přestávce - těšíme se na naše publikum!