Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FK HVĚZDA CHEB - FK OSTROV 2:4 (1:3)

05.06.2018 | FK Ostrov

V sobotu Ostrov zajížděl do Chebu kde se hrálo netradičně až od 19 hodin na umělé trávě. Cheb byl v tabulce na čtvrtém místě, tak se dal očekávat zajímavý fotbal.

Sestava: Sütto M. - Matoušek, Tolar, Klaus, Liška - Vrba Jakub, Kobera, Pachta, Dušek - Nýber, Bahleda
Střídali: Horváth D., Toth, Lemák, Šípek

1. poločas
Začátek utkání byl z obou stran opatrný. Od 10. min. začal mít Ostrov více ze hry a postupem času si vytvářel šance.
  • 10. min. - 2 veliké šance za sebou. Nejdříve Vrba sám před brankou chtěl přehodit brankáře, ale minul branku. Ihned v zápětí Nýber sám před brankářem - nepovedlo se mu obstřelit brankáře.
  • Ostrov si nadále vytvářel šance, soupeř nestačil reagovat na kombinační hru ostrovských hráčů.
  • 25. min. - Dlouhý centrovaný míč Matouška na nabíhajícího Nýbera. Ten obešel dva hráče a otevřel skóre 0:1.
  • 29. min. - Pachta vystřelil z 18 m - k tyči 0:2.
  • 33. min. - Cheb snížil střelou k tyči 1:2.
  • 42. min. - Náběh Nýbera za obranu - obstřelil obrankáře 1:3.
  • Ostrov v prvém poločase dobře kombinoval, vytvořil si ještě další brankové příležitosti, které nevyužil k navýšení skóre.

2. poločas
Ostrov chtěl dobrou hrou navázat na první poločas. To se mu ale nedařilo. Hráči z Chebu dobře napadali a dařilo se jim narušovat pomalou rozehrávku ostrovských hráčů.
  • 74. min.- Po chybě soupeř zaslouženě snížil na rozdíl jediné branky 2:3.
  • 80. min.- Michal Sütto vytáhl střelu z 20 m na břevno - důležitý moment utkání. Ostrovu se nedařilo a Michal podržel mužstvo.
  • 83. min. - Centr Matouška na Bahledu - ten se už hlavou nemílil 2:4.
  • 88. min. - Faul ostrovského brankáře  - soupeř penaltu neproměnil. Michal Sütto střelu k tyči vyrazil a tím rozhodl utkání.

Trenér Ivan Filip
Utkání v Chebu nebylo jednoduché. Hrálo se na umělé trávě, která měla hodně granulátu, což stěžovalo pohyb a ve velkém vedru také rychle docházely síly. V prvém poločase se mi líbila naše hra, soupeře jsme přehrávali nápaditou kombinační hrou. V druhém poločase jsme především chtěli držet kombinací míč a soupeře k ničemu nepustit, což se nám moc nedařilo. Nakonec jsme zaslouženě utkání dotáhli do vítězného konce.

Aktuální články
V sobotu 6.4. hrajeme další domácí zápas!

FK Ostrov versus SK SLAVIA PRAHA!

Zítra se spoustě z nás splní dětský sen a zahraje se proti lídrovi FORTUNA LIGY týmu SK Slavia Praha!

První domácí zápas letošního roku!

Je to tady, první domácí zápas letošního roku. Přijede Libiš, která je jednu příčku nad námi, a kterou potřebujeme nutně porazit....

1. domácí zápas Áčka po zimní přestávce - těšíme se na naše publikum!