Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Průběh utkání FKO - TJ OSS LOMNICE 4:2 (2:0)

29.05.2018 | FK Ostrov

V sobotu do Ostrova přijel druhý tým tabulky. Lomnice jako jediný tým porazil Ostrov na svém domácím hřišti, proto se očekávalo zajímavé utkání. Ostrov měl o motivaci postaráno, chtěl především vyhrát utkání a tím Lomnickým hráčům oplatit porážku z podzimu.

Sestava: Sütto M. - Klaus, Tolar, Vondráček, Liška - Matoušek, Kobera, Pachta, Dušek - Nýber, Bahleda
Střídali: Diviš, Tomáň, Horváth D., Toth, Rašman, Šípek

1. poločas
Utkání bylo od prvních minut vyrovnané. Hráči z Lomnice dobře bránili a snažili se rychlými protiútoky ohrožovat ostrovskou branku. Ostrovu se nedařila rozehrávka a většinu útočných akcí nedokázal dotáhnout tak, aby ohrozil Lomnického brankáře. Prvních 30 minut utkání se spíše odehrávalo od vápna k vápnu.
  • 33. min. - Ostrov začal být odvážnější kolem velkého vápna a začal si vytvářet brankové příležitosti. Tomáš Bahleda vystřelil z 25 m - brankář vyrazil na roh.
  • 39. min - 100% šance Ondry Nýbera  - sám před brankářem. Lomnický brankář se štěstím vyrazil Ondrovu střelu.
  • 41. min. - Tresný kop z 22 m zahrával Tomáš Bahleda a trefil se krásně k tyči 1:0.
  • 44. min. - Honza Liška z levé strany našel krásným centrem volného Ondru Nýbera, který hlavou zvyšoval už na 2:0. Byla to velice důležitá branka do šatny.

2. poločas
  • 52. min - Přihrávka Michala Kobery na nabíhajícího Duška. Ten ve vápně nastřelil tyč - veliká šance.
  • 54. min - Po ose Tolar - Pachta - nabíhající  Dušek do prázdné branky 3:0. Velice pěkná akce.
  • 56. min - Centr z levé strany Tomáše Bahledy - Petr Klaus hlavou 4:0.
  • V této fázi utkání Ostrov neustálým napadáním donutil soupeře k chybám, odskočil na čtyři branky a o utkání se zdálo být rozhodnuto. Ale Lomničtí hráči nic nechtěli vzdát a nakonec se jim utkání povedlo zdramatizovat.
  • 59. min - Nedůraz ve vápně - soupeř snížil na 4:1.
  • 64 min. - Stejná situace jako u předchozí branky - nedůraz a podcenění situace.
  • Závěr utkání si Ostrov už pohlídal a utkání dotáhl do vítězného konce.

Trenér Ivan Filip
Začátek utkání byl z naší strany unavený, bez pohybu. Kazili jsme jednoduché přihrávky. Až v druhé polovině poločasu jsme zlepšili pohyb a soupeř začal mít s námi problémy. Povedl se nám především závěr prvního poločasu a začátek druhého poločasu, kdy jsme vstřelili čtyři branky a tím utkání rozhodli. Jsem rád že jsme utkání zvládli a houževnatého soupeře porazili. Celá sobota se nám vydařila vyhrál jak A tým tak také B tým.

Aktuální články
V sobotu 6.4. hrajeme další domácí zápas!

FK Ostrov versus SK SLAVIA PRAHA!

Zítra se spoustě z nás splní dětský sen a zahraje se proti lídrovi FORTUNA LIGY týmu SK Slavia Praha!

První domácí zápas letošního roku!

Je to tady, první domácí zápas letošního roku. Přijede Libiš, která je jednu příčku nad námi, a kterou potřebujeme nutně porazit....

1. domácí zápas Áčka po zimní přestávce - těšíme se na naše publikum!