Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ohlédnutí za prvními zápasy jarní části soutěže starších žáků

11.04.2018 | FK Ostrov

Začala jarní část krajského přeboru starších žáků a máme za sebou dvě soutěžní utkání.

V tom prvním jsme se představili doma a na naši umělku zavítal celek Františkových Lázní. Houževnatě bránícího soupeře jsme nakonec po bezbrankovém poločase zdolali poměrem 3 : 1. Kluci podali na úvod sezony slušný výkon a trpělivou hrou se nakonec dočkali, dle mého
pohledu, zaslouženého vítězství.

Daleko dramatičtější utkání jsme sehráli ve druhém kole na hřišti chebského FC. Začátek utkání se odehrával v naší režii, kdy jsme velmi slušně kombinovali a vytvořili si i dvě šance, které zůstaly neproměněny. Zhruba po dvaceti minutách začal být soupeř agresivnější, vyhrával souboje a my začali ztrácet půdu pod nohama. Po jedné lehké a zbytečné ztrátě míče před vlastní šestnáctkou se soupeř před koncem poločasu dostal do vedení 1 : 0. Krátce po začátku druhé půle nezasáhl náš brankář při odkopu po malé domů balon a soupeř pohodlně do prázdné brány navýšil svůj náskok. A aby nebylo všem trablům konec, při snaze o konstruktivní rozehrávku v obraně nám soupeř vypíchnul míč a navýšil svůj náskok na 3 : 0. Kluci to nevzdali, vzorně bojovali až do konce a v posledních 20 minutách utkání dokázali vstřelit tři góly, když vyrovnávací branku vstřelili v poslední minutě a to jsme ještě za stavu 3: 1 neproměnili pokutový kop. Na ty jsme však prohráli i v penaltovém rozstřelu a na druhý bod tak nedosáhli. I přesto musím kluky pochválit za to, že zápas i za nepříznivého stavu nevypustili a i za to, že se snaží hrát kombinační fotbal a neuchylují se k pouhému odkopávání míče, byť za některé pokažené nahrávky nebo lehké ztráty, které vznikají špatným vyhodnocením situace, zaplatíme gólem.

Aktuální články
Zhodnocení podzimu mladších žáků FK Ostrov

Krajský přebor mladších žáků hráli kluci z ročníku 2006 a 2007.

Turnaj Spořice 9.12.2018 ročník 2006

Dne 9.12.2018 jsme se zúčastnili halového turnaje pro ročník 2006 a mladší.

Halový turnaj ročníku 2007 Spořice 2.12.2018

V neděli 2.12.2018 jsme se zúčastnili halového turnaje pro ročník 2007 a mladší ve Spořicích.