Utkání FC CHEB - FKO skončilo výhrou Ostrova 0:3 (0:1)

10.04.2018 | FK Ostrov

Po dvou domácích utkání Ostrov zavítal na horkou půdu do Chebu. Cheb svá domácí utkání hraje netradičně v pátečním termínu. Na hřišti FC Cheb se ostrovským hráčům nikdy moc nedařilo, hrála se vždy vyrovnaná utkání. Ostrov byl tentokrát favoritem utkání, což chtěl potvrdit jak výsledkově, tak i herně .

Sestava:  Sutto Michal - Rašman, Vondráček, Tolar,Liška - Horváth Daniel, Klaus, Horváth Julius, Pachta - Vrba, Nýber
Střídali: Tomáň, Kobera, Toth, Richtárech

1. poločas
  • 3. min. Chebští hráči po brejkové situaci nastřelili tyč.
  • 6.min. Jakub Vrba se dostal za chebskou obranu, postupoval sám na bránu, ale ve vyložené šanci nastřelil brankáře.
  • Hra byla velice neurovnaná, Ostrov byl netrpělivý chtěl co nejdříve vstřelit branku tím se nedařily kombinace. V této fázi utkání nehrál Ostrov dobře. Naopak Cheb si vytvářel po přečíslení naší obrany šance, které  dobře vyřešil brankář Michal Sutto, který několikrát podržel mužstvo.
  • Až od 35 minuty se Ostrov opět dostával po rychlých kombinacích do brankových příležitostí.
  • 38 min. Opět brejková situace: Ondra Nýber obešel i brankáře a otevřel skóre 0:1.

2. poločas
  • Do druhého poločasu vstoupil Ostrov mnohem aktivněji. Začal být více trpělivý, tím se začala dařit kombinace. Na soupeři bylo znát že mu docházejí síly. Už nebyl tak aktivní a spíše myslel na obrannou činnost a čekal na nějakou brejkovou příležitost.
  • 65. min. Přímý kop z poza šestnáctky zahrával Jula Horváth - přesnou střelou zvyšoval na 0:2.
  • 71. min. Jindra Pachta střelou z 20 m k tyči zvýšil 0:3.
  • Tím Ostrov rozhodl utkání, nadále si vytvářel šance. Hráči Chebu už neměli sílu na odpor.

Trenér Ivan Filip
Po domácích vysokých vítězstvích s Chodovem a Žluticemi jsme si mysleli že opět rychle rozhodneme utkání, že soupeř se asi porazí sám. Byli jsme málo trpěliví, hráli jsme v křeči. Hra z naší strany byla rozháraná. Krajní obránci nedokázali konstruktivně přihrát. Po špatné přihrávce jsme museli rychle do obranné fáze a tím jsme se nedostávali k naší kombinační hře.

Až ke konci prvního poločasu jsme se uklidnili začala se dařit také hra. Vstřelili jsme branku a tím se utkání zlomilo. V druhém poločase už byla hra kombinačně na lepší úrovni. Soupeři došly síly a my jsme toho využili. Utkání to bylo těžké.

Partneři 6
Partneři 3