Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ostrov I remizoval v Postoloprtech

15.02.2016 | Tomáš Wolf

Diváci se na hřišti v Postoloprtech dočkali nerozhodného výsledku.

FK Ostrov I - FK Postoloprty 4:4 (2:2)
Branky: 16. Tolar, 19. vlastní, 46. Nýber, 86. Kobera - 21. 80. 90. Francl, 40. Pechát

Sestavy:
FK Ostrov:
Sütto - Horváth D., Filák, Glanc, Považan - Nýber, Kalina, Matoušek, Kobera - Tolar, Novotný M.
Připraveni: Horváth J., Vrba, Toth

FK Postoloprty:
Kurucz - Ploc, Pečner, Barton, Zíbar, Pechát, Zíbrt, Zícha, Holečka, Zícha, Pour, Papežík, Kouba, Baník, Francl

V sobotu 13.2. se Ostrov představil na hřišti Postoloprt 13. celku ústeckého kraje. První poločas se nejprve vyvíjel dobře pro ostrovské, když se ujali dvoubrankového vedení soupeř, ale stihl do poločasu dokázal vyrovnat. Z kraje druhého poločasu Nýber poslal Ostrov zpátky do vedení. Domácí poté znovu vyrovnali. Když se utkání chýlilo ke konci prosadil se Kobera. To nebylo vše, v nastaveném čase Postoloprty potřetí vyrovnali na konečných 4:4.

Aktuální články
Zhodnocení podzimní části - starší žáci

Slovo trenéra Viktora Krmáška :Družstvo starších žáků, složeného z ročníku 2003 a 2004, čítající 15 hráčů, odehrálo podzimní...

Slovo trenéra Viktora Krmáška k zápasu starších žáků 11.11.2017

Poslední utkání podzimní části krajského přeboru starších žáků jsme sehráli s týmem Aš, které se hrálo na hřišti v Hranicích. Na...