Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ostrov I remizoval v Postoloprtech

15.02.2016 | Tomáš Wolf

Diváci se na hřišti v Postoloprtech dočkali nerozhodného výsledku.

FK Ostrov I - FK Postoloprty 4:4 (2:2)
Branky: 16. Tolar, 19. vlastní, 46. Nýber, 86. Kobera - 21. 80. 90. Francl, 40. Pechát

Sestavy:
FK Ostrov:
Sütto - Horváth D., Filák, Glanc, Považan - Nýber, Kalina, Matoušek, Kobera - Tolar, Novotný M.
Připraveni: Horváth J., Vrba, Toth

FK Postoloprty:
Kurucz - Ploc, Pečner, Barton, Zíbar, Pechát, Zíbrt, Zícha, Holečka, Zícha, Pour, Papežík, Kouba, Baník, Francl

V sobotu 13.2. se Ostrov představil na hřišti Postoloprt 13. celku ústeckého kraje. První poločas se nejprve vyvíjel dobře pro ostrovské, když se ujali dvoubrankového vedení soupeř, ale stihl do poločasu dokázal vyrovnat. Z kraje druhého poločasu Nýber poslal Ostrov zpátky do vedení. Domácí poté znovu vyrovnali. Když se utkání chýlilo ke konci prosadil se Kobera. To nebylo vše, v nastaveném čase Postoloprty potřetí vyrovnali na konečných 4:4.

Aktuální články
V sobotu hrajeme další domácí zápas

Přijďte nás podpořit 23. 9. 2017 od 16:30.

Můj první gól 12.9.2017 - měsíc náborů FK Ostrov

14 dnů před akcí jsme postupně navštívili všechny školky ve městě, vysvětlili účel akce a pozvali děti z předškolních tříd....

Pořád na stejný vlně: Lokomotiva K. Vary - FK OSTROV 0:4 (0:1)

Je to sice neskutečné za prvních šest kol nedostat branku a těžko se to bude někdy opakovat. Na druhou stranu je to velmi svazující a nedá...

Zápas s FC Cheb jsme vyhráli 2:0