Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Branky: Nýber (Kalina), Tomáň (Matoušek)

Sütto - Tomáň, Karbula Martin, Považan, Horváth D. - Nýber, Matoušek, Horváth J., Kobera - Tolar, Luksch
Připraveni: Karbula Michal, Tóth, Kalina

FK Žatec:
Bouček - Hynek, Bešík, Hynek, Merda, Sýs, Smékal, Klasna, Klínec, Klínec, Hassman, Hankocy, Zelinka, Kozlík, Uhlík

V prvním přátelském utkání, s účastníkem ústeckého kraje, Ostrov těsně prohrál se Žatcem. Zápas se vůbec nevyvíjel dobře a už ve 30. minutě byl stav zápasu 3:0 a na Ostrov se valil jeden útok za druhým. O půli se na hřiště dostali čerství hráči a vývoj zápasu se zcela otočil. Žatec sice měl svoje šance, ale ostrováci spalovali jednu šanci za druhou. Soupeř byl fotbalově na vysoké úrovni, ale více než polovinu zápasu jsme byli lepším mužstvem. Škoda jen, že se nám nepodařilo vyrovnat. Dobré výkony předvedli především Karel Kalina a mladík Kuba Toth, kteří trenérovi určitě zamotali hlavu. Dalším soupeřem po toulkách severem bude v pátek Kadaň.

Ohlas soupeře:

Soupeř byl od počátku vyrovnaným soupeřem a dosti dlouho vzdoroval, než se podařilo pozornému Klasnovi 2 x přehodit jejich brankáře, a následně Hankocy do poločasu zajistil tříbrankové vedení. Trenéři dávali postupně šanci celému kádru, z něhož chyběli Hynek T., Wiesinger a pro nemoc Vávra.
Několika zákroky se blýsk opět Bouček. Jinak měli domácí hráči poněkud problémy v soubojích se prosadit s vysokými hráči soupeře. Nakonec hosté v závěru po zahraném rohu snížili na rozdíl jediné branky, více už nestačili.

Aktuální články
V sobotu hrajeme další domácí zápas

Přijďte nás podpořit 23. 9. 2017 od 16:30.

Můj první gól 12.9.2017 - měsíc náborů FK Ostrov

14 dnů před akcí jsme postupně navštívili všechny školky ve městě, vysvětlili účel akce a pozvali děti z předškolních tříd....

Pořád na stejný vlně: Lokomotiva K. Vary - FK OSTROV 0:4 (0:1)

Je to sice neskutečné za prvních šest kol nedostat branku a těžko se to bude někdy opakovat. Na druhou stranu je to velmi svazující a nedá...

Zápas s FC Cheb jsme vyhráli 2:0