Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Branky: Nýber (Kalina), Tomáň (Matoušek)

Sütto - Tomáň, Karbula Martin, Považan, Horváth D. - Nýber, Matoušek, Horváth J., Kobera - Tolar, Luksch
Připraveni: Karbula Michal, Tóth, Kalina

FK Žatec:
Bouček - Hynek, Bešík, Hynek, Merda, Sýs, Smékal, Klasna, Klínec, Klínec, Hassman, Hankocy, Zelinka, Kozlík, Uhlík

V prvním přátelském utkání, s účastníkem ústeckého kraje, Ostrov těsně prohrál se Žatcem. Zápas se vůbec nevyvíjel dobře a už ve 30. minutě byl stav zápasu 3:0 a na Ostrov se valil jeden útok za druhým. O půli se na hřiště dostali čerství hráči a vývoj zápasu se zcela otočil. Žatec sice měl svoje šance, ale ostrováci spalovali jednu šanci za druhou. Soupeř byl fotbalově na vysoké úrovni, ale více než polovinu zápasu jsme byli lepším mužstvem. Škoda jen, že se nám nepodařilo vyrovnat. Dobré výkony předvedli především Karel Kalina a mladík Kuba Toth, kteří trenérovi určitě zamotali hlavu. Dalším soupeřem po toulkách severem bude v pátek Kadaň.

Ohlas soupeře:

Soupeř byl od počátku vyrovnaným soupeřem a dosti dlouho vzdoroval, než se podařilo pozornému Klasnovi 2 x přehodit jejich brankáře, a následně Hankocy do poločasu zajistil tříbrankové vedení. Trenéři dávali postupně šanci celému kádru, z něhož chyběli Hynek T., Wiesinger a pro nemoc Vávra.
Několika zákroky se blýsk opět Bouček. Jinak měli domácí hráči poněkud problémy v soubojích se prosadit s vysokými hráči soupeře. Nakonec hosté v závěru po zahraném rohu snížili na rozdíl jediné branky, více už nestačili.

Aktuální články
Zhodnocení podzimní části - starší žáci

Slovo trenéra Viktora Krmáška :Družstvo starších žáků, složeného z ročníku 2003 a 2004, čítající 15 hráčů, odehrálo podzimní...

Slovo trenéra Viktora Krmáška k zápasu starších žáků 11.11.2017

Poslední utkání podzimní části krajského přeboru starších žáků jsme sehráli s týmem Aš, které se hrálo na hřišti v Hranicích. Na...